ДА да да• 19 мая 2022

очки для компьютера или ув. капли?

работа 5/2 по 8 часов за компьютером, плюс телефон, чем убрать усталость, зрение вроде норм. Как определить сухость глаз? Капли есть без вредные? которые без врача могу смело купить?
Solmira• 19 мая 2022
В мене подруга купувала окуляри, була дуже задоволена. Купувала знайомому краплі зволожуючі в ціновому діапазоні близько 300 грн, теж залишився задоволеним. Але краще в цьому питанні проконсультуватись із окулістом.

Ненька наша• 19 мая 2022
Любые увлажняющие капли, советовал офтальмолог
Sit Tight• 19 мая 2022
Нави Липо
Невидимка Майя• 19 мая 2022
І краплі (якщо треба) і окуляри обов’язково, тому що окуляри розвантажують очі увесь час, а краплі - просто зволожують, якщо є сухість, вони навантаження не знімають.
Невидимка Майя• 19 мая 2022
Я б рекомендувала і те і те.
Ёшкин_кот• 20 мая 2022
тиотриазолин гл. капли