sundukforlook• 22 мая 2022

Реєстр нерухомості

Чи працює вже реєстр нерухомості?
Olga_100• 22 мая 2022
Так, працює ще з 05.05, продаж землі ще вирішується. Але ще на працюють реєстри териториальних громад. Тобто прописатися/виписатися не можна
Элли Иванова• 22 мая 2022
Ответ дляOlga_100
Так вроде не во всех областях работает? Не знаете, случайно, где посмотреть список областей?
Olga_100• 22 мая 2022
Да, не во всех областях. Там, где нет боевых действий. И не все нотариусы имеют право на сделки с недвижимостью. Нужно им подавать заявку. Посмотреть не знаю где, разве гуглить. Или искать нотариусов у себя по месту, узнавать. Вы в какой области?
Анечка1988• 22 мая 2022
https://minjust.gov.ua/pages/list_of_notaries

Список нотариусов, которые могут удостоверять сделки с недвижимостью
Элли Иванова• 22 мая 2022
Ответ дляOlga_100
Запорожье
Юрист недвижимость и наследство• 24 мая 2022
Доброго дня. КИЇВ:
Державний реєстр речових прав (реєстр нерухомості) ПРАЦЮЄ
Державний земельний реєстр ПРАЦЮЄ
Реєстр юридичних осіб ПРАЦЮЄ
Реєстр РТГК (прописаних осіб) ПРАЦЮЄ
Реєстр оцінки та технічних паспортів ПРАЦЮЄ
НОТАРІУС КИЇВ• 24 мая 2022
Доброго дня. Якщо Ви маєте на увазі нотаріальний реєстр то так, вже працює у Києві, але не всіх нотаріусів підключено до реєстру. У військовий час є певні обмеження. Нотаріус не посвідчить жодну нотаріальну дію за участю громадян Російської Федерації, не можна також по довіреності, є певні обмеження в оформленні спадщини, тощо