Меня много• 23 мая 2022
Сьогодні трохи закупилася, трошки морально легше
Цукор 10 кг,Борошно 50 кг,олія 25 літрів,рис 10 кг,гречка 10 кг,вівсянка 10 кг,макарони 20 кг.Різна дрібничка по типу лаврушки,перцю,дріжджів.А ще сгущенка 20 баночок та соус краснодарський 20 баночок.А ви по трошки складаєте продуктів?
Меня много
• 23 мая 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
О такі люди і зробили ажіотаж(
Гарна буде, жирна моль)
За пів року не буде ,літо осінь,зима
Меня много
• 23 мая 2022
Ответ дляБратья Капли
А зачем столько сгущенки? У нее год срок годности
Люблю горішки
Братья Капли• 23 мая 2022
Ответ дляМеня много
Люблю горішки
А
Просто я 5 банок купила и решила, что это много. Из двух уже торт сделала
Мама Карло• 23 мая 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
О такі люди і зробили ажіотаж(
Гарна буде, жирна моль)
Такие люди умеют планировать наперед. И когда мука будет стоить 50 грн за кило, автор будет использовать муку по 25 грн за кило. При разумном подходе и умении ,никаких жучков и моли в продуктах не заведется.
Меня много
• 23 мая 2022
Ответ дляЗаkoхані
Вже давно закупилася. Але у мене трошки інші потреби
А скажіть будь ласка,може мені треба також,щось захочеться)
Все знаю вдоль и поперек )• 23 мая 2022
У менч пока масло растит - 20 литров, гречка 15 кг, фасоль 5 кг, соль 12 кг, томат паста 15 банок.
Но это начало. Буду много чего покупать.
Меня много
• 23 мая 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Добре,правильно
А я женатая• 23 мая 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
А навіщо ? Блін, люди, не лякайте, я щось не знаю ?
ФФФФристайла• 23 мая 2022
Я завжди дрібним оптом любила купувати, перцю ще минулого ліиа купила 1 кг,щось близько 380 грн на базі, то років на 5, ще карі, кориця теж вел.пакетами. Дріжджі для хліба роблю сама (хміль , вар. картопля , цукор, висівки перебродило, от і дріжджі)
Все знаю вдоль и поперек )• 23 мая 2022
Ответ дляА я женатая
Чтоб если в магазинах этого не будет - у меня было)
А я женатая• 23 мая 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Не розумію, але війна вже 3 місяці йде, і все є. Що знову сталося , що має пропасти ?
Меня много
• 23 мая 2022
Ответ дляЯ-ваш шанс
Зачем краснодарского соуса 20 банок?
Тому що я тушкую з ним люблю + голубці,борщ
Natalia505• 23 мая 2022
Це потрібно було робити до початку війни. Зараз навпаки магазини навезли продуктів, я не бачу потреби в муці і вермишелі. Навіть коли продуктів було меньше, овочі і мясо з рибою були завжди. Вже тільки на них можна жити.
Мама Карло• 23 мая 2022
Ответ дляА я женатая
Соль уже пропала. Тут вопрос не исчезло из продажи. Вопрос в подорожании продуктов, в то время, когда зарплата стоит на месте.
Я-ваш шанс• 23 мая 2022
Я не пойму, почему именно сейчас стали закупать впрок все. Не в марте, не в апреле, а в конце мая именно.
Все знаю вдоль и поперек )• 23 мая 2022
Ответ дляА я женатая
Что все есть?
Томатной пасты вкусной - нет, соли каменной - нет, гречки одно время не было.
Вас делать запасы никто не заставляет.