anabelia• 24 мая 2022

Дівчата, які вирішили залишитися в Польщі, але у вашому місті немає бойових дій

Чим керувалися, чому вирішили лишитися, як ваші чоловіки/родичі до цього ставляться? Як думаєте, які перспективи життя у великих містах Дніпро, Київ,Львів.
dajkiri-irina• 24 мая 2022
Ответ дляVlada-Maria
2к., біля 240 тис.зл., зараз подорожало значно, але все одно можна знайти доволі нормальні варіанти. Багато ще залежить від локації: в тому ж таки Гданську розрив в цінах,залежно від локації, колосальний
Сейчас 320-350 тыс. двушка(

zztop-b844• 24 мая 2022
Сами не можем уехать, будущего детей в Украине не видим давно,

Польша прекрасная страна, понятно, что не всем импонирует польский менталитет, нам как раз он нравится.

Переезд - это время и деньги, которые нужно вложить в образование, адаптацию. Если есть возможность и желание, конечно, лучше остаться в Польше
Diamond_777• 24 мая 2022
Я в Украіні, нікуди не тікала,
але все частіше думаю над тим що треба єдиного сина вивозити закордон на навчання з подальшим працевлаштуванням,
чи вспокоіться остаточно колись той наш скажений сусід.....

може і треба було тікати як усі першою хвилею
Вера15• 24 мая 2022
Ответ дляvikiss
Ахаха, у мене теж 2 таких знайомих, які залякують жінок, щоб не поверталися в Київ. Одна моя знайома була впевнена, що весь Київ заміновано, люди підриваються на мінах в парках, періодичні перестрілки. І типу це не публікують в новинах, бо це дрібниці порівняно із ситуацією на сході. Так чоловік постарався.
Друга знайома з чоловіком мають 3 дітей. Поїхали вони у Германію, а на кордоні чоловіка не випустили, довелося їй їхати без нього.
Як виявилося потім чоловік просто не захотів бути 24/7 з нею і дітьми, і вирішив залишиться, щоб проводити приємно час з кумом і друзями))
Щось про того чоловіка не віриться, якби пропустили, то й поїхав би .. Але ж було щось.. Точно не те, що чеше знайомим.
Ola_la-d152• 24 мая 2022
Ответ дляНатали2
у меня кум такой)))
они не только пиво с друзьями пьют, а отрываются по полной. Вот я благодарна всем женам нашего города которые сидят в Польше, правда. У меня таких доходов как последние пару месяцев, в интим услугах, с 20го года и начала всех этих всех карантинов не было
Вера15• 24 мая 2022
Ответ дляnatapril
Тут как послушать, все должны ехать горничными и кассирами работать.
А ким ще, без знания мови і у професії, яка в Польщі не потрібна? Хіба на рибному чи куриному заводі.
Люда 25• 24 мая 2022
Ответ дляBonya_A
Яке селище на Київщині було два місяці в окупації?
Немішаєве

Bonya_A• 24 мая 2022
Ответ дляЛюда 25
Немішаєве
Місяць
Светлый День• 24 мая 2022
Друзья сразу офис перевели в Польшу и работают там, сняли квартиру в Варшаве и пока там, но они всей семьей и дети все 4 уже в школе-саду, но домой сказали вернуться через пару лет( Я сомневаюсь)
Natali8• 24 мая 2022
Ответ дляZelenkа
99% таких
В основному ті, хто виїхав із ’небезпечних’ Вінниці, Львову, Хмельницького, Франека.
Так, сьогодні помітила, що у Франику поменшало людей. Поїхали додому ті що приїхали з Київщини, Житомирщини і місто опустіло. Моя подруга навіть в Харків повернулась, а от франківці з-за кордону не спішать
Lina 75• 24 мая 2022
Ответ дляЛюда 25
Немішаєве
Какие 2 !!! месяца?
Я из Бородянки, оккупация была месяц.
Len_to4ka• 24 мая 2022
Ответ дляhruzantemka
У меня здесь в Польше из Днепра мать и ребенок. Позвали ее на работу, либо увольняйся. А тут подработка, детские 500+, бесплатное жилье, питание. Сказала ну ее ту работу, найду новую, останусь пока тут.
500 злотых это 3500 грн. Или я не так считаю?
Это реально аргумент что б оставаться?
dajkiri-irina• 24 мая 2022
Ответ дляLen_to4ka
Это реально аргумент что б оставаться?
500+ ни о чем,пару раз в магазин сходить. Честно говоря,женщине с ребёнком одной тяжело прожить
Len_to4ka• 24 мая 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
В Польщі теж
Із кого? Наші жінки з поляками?
Допускаю що є випадки , але не думаю що прям багато )))
hruzantemka• 24 мая 2022
Ответ дляLen_to4ka
Это реально аргумент что б оставаться?
Да, реально так сказала. Мол неизвестно что там платить будут, там же надбавки могли снять, а тут вот так + подработка.
Alve• 24 мая 2022
Ответ дляVlada-Maria
Цікаво почути думку тих, хто розказує про ’спокійні’ регіони: будинок практично через огорожу від аеропорту/великої військової частини/військового заводу чи в безпосередній близькості від перевалочної бази нафтопродуктів - це ’спокійно’?
В мене родичі в маленькому селі. Спали спокійно , доки не прилетіло. В лісі був сюрприз. Наші зсу.
S-lana• 24 мая 2022
Ответ дляOla_la-d152
Так еще больше заработаете, если они отзывы о ваших услугах здесь на форуме напишут А то рейтинг у вас нулевой
Ola_la-d152• 24 мая 2022
Ответ дляS-lana
Кто, жены отзывы о моих услугах писать будут? Они не потребители услуг, понятия о них не имеют, и вообще большинство верят в то, шо мой же не такой)), даже пиво с кумом не пьет какие там девочки))).

Логично что на этом сайте рейтинг у меня нулевой. Я даже в сложные времена карантина, когда жены были рядом с мужьями, все таки не нуждалась в том что б приторговывать б.у.шными тряпками. Тут кажется за продажи рейтинг начисляют, а не за поговорить.
Renesmeе 16• 24 мая 2022
Ответ для...Anna
Дівчата,які пишуть що життя в Україні не буде таким як до 24/02...так,не буде,але і Європа не буде такою як була...криза,інфляція торкнулась усіх.Гірше буде усюди,особливо новачкам.
Навіщо когось переконувати , нехай живуть де хочуть)). Дехто в Києві працював за мінімалку, інший в райцентрі заробляв 100 . Кожен сам будує своє життя

КВІТКА-6965• 24 мая 2022
Ответ длядивчинка
А когда вы купили? В каком городе? Считаете что нормальное вложение?
Весною купила.
Це не вкладення, це просто житло на всяк випадок.
jackkStore• 24 мая 2022
Ответ дляhruzantemka
ну её ту работу, на бесплатном харашо то как
КВІТКА-6965• 24 мая 2022
Ответ дляnatapril
Якщо квартира там є , можна жити без обмеження у часі?
Ні, не можна.
КВІТКА-6965• 24 мая 2022
Ответ дляLen_to4ka
Із кого? Наші жінки з поляками?
Повірте, що вистачає. Я не знаю як в Україні бо ніхто зі знайомих такого не розказував
Nuisance• 24 мая 2022
Ответ дляanabelia
Я сама така зависла на роздоріжжі. В Польщі запропонували роботу по спеціальності і це манить. Як би стріляли в Києві або не було роботи в Польщі вибір був би однозначний.
Якщо робота за фахом, то це чудова нагода для професійного росту і спокійного життя. В Україні вакансій майже немає, зарплати знижені, ціни ростуть майже кожного дня. Я б боялася не ракет, а злиденного існування, на яке чекає більшість пересічних Українців під час війни. Люди будуть ледве животіти, ви маєте це зрозуміти (окрім звісно тих для кого війна - мати рідна).
Oksana2306• 24 мая 2022
Ответ дляOla_la-d152
Хорошая реклама, вот только мужиков на форуме маловато, да и те, что есть какие-то инфантильные.
S-lana• 24 мая 2022
Ответ дляOla_la-d152

Почему жены должны писать отзыв ? Жены могут только мороженную курицу за ваши услуги вам же « презентовать »
Аюшка• 24 мая 2022
Ответ длявиканастя
Подруга из Днепра. Бежала, потому что поддалась панике, хотели в Польше побыть до конца июня и ехать
Какая может быть паника в Днепре???
Аюшка• 24 мая 2022
Ответ дляanabelia
Чоловік за те, щоб лишалася в Польщі. Дитина там хоче навчатися. Я за те, щоб жити разом, в Києві. Так, в Україні зараз скрізь небезпечно. Але тут дома, з чоловіком. Там - ні дома нема, ні чоловіка поряд, тільки робота, яку не знаєш і що з того буде.
Развод будет
виканастя• 24 мая 2022
Ответ дляАюшка
Какая может быть паника в Днепре???
В марте
Helga_SV• 24 мая 2022
Испанский стыд.
Понимаю тех, кого оставили без жилья, тех, у кого ведутся активные боевые действия. Тех, кто уехал, как моя кума, с первого дня отказалась от пособий и пошла работать, человещиче.