Фантасмагория• 24 мая 2022

Кто сейчас временно проживает с родственниками?

В виду происходящего все мои друзья-знакомые, так или иначе вынуждены проживать или со старшим поколением или с сёстрами/братьями их семьями.
Родственники начинают открываться с новой стороны)
Напишите пожалуйста, как вы справляетесь и в чем к кого какие трудности?
nova_mama• 24 мая 2022
Ответ дляФантасмагория
Хіба так можна?
Війна на дворі.
А ви рідних на вулицю.
Чому на вулицю? До себе у квартиру. Туди 2 км.
Бо треба хоч трохи совісті мати.
Чому я у себе вдома маю вислуховувати, що батон черствий чи сир не такий я купила?
Хоча я годину за тим батоном у черзі стояла.
автор Фантасмагория • 24 мая 2022
Ответ дляnova_mama
Бо треба хоч трохи совісті мати.
Добре якщо ж квартира.
А якщо її немає?
Або вона в оккупвції
Або роки там штаб зробили?
Bell-k@• 24 мая 2022
Я вже писала у схожій темі. Прожили дуже важко 10 днів разом із рідним братом та його родиною. Вони в нас . Прозріла від того,які неадекватні бувають люди. Більше спілкуватися не планую з його дружиною і її мамою 100%. Люди для мене просто впали на дно .
автор Фантасмагория • 24 мая 2022
Ответ дляnova_mama
Бо треба хоч трохи совісті мати.
Якщо ви проживаєте у Франковську))
І ваші близькі живуть в двох кілометрах на сусідній вулиці, то це трошки не ваша ситуація)
В такому випадку легко бути «розумним»

Чужу біду - руками розведу)
автор Фантасмагория • 24 мая 2022
Ответ дляBell-k@
А що сталося?
Anita-Gerra• 24 мая 2022
Все ок, живу сейчас с двумя поколениями нашей семьи) с мамой и бабушкой. Такой опыт впервые. За право первенства не борюсь))) если им что-то хочется сделать, то я в это время отдохну, пусть они даже это сделают по своему)
nova_mama• 24 мая 2022
Ответ дляФантасмагория
Якщо ви проживаєте у Франковську))
В такому випадку легко бути «розумним»

Чужу біду - руками розведу)
Київ. Вулиці різні, район один.
Пішки між нами 45 хвилин.
Зараз я просто 2-3 рази на тиждень приношу продукти. І вже не вислуховую.
oksanachirko• 24 мая 2022
Ох, знакомо. Не знаю, как объяснить свекрови, что не надо мои трусы на улице вешать и вообще я свое белье сама стираю, мне не нужны помощники. Ртом уже просила. И таких ситуаций каждый день все больше🤪
Thatsme• 24 мая 2022
Жили у сестри майже два місяці. Двокімнатна квартира, нас було семеро. Саме вона була ініціатором нашого переїзду. Ви знаєте, прекрасно вживалися, було тепло і душевно. Ми підлаштувалися під їхніх графік, правила їхнього дому (режим, стиль харчування, звичні їм продукти, спосіб приготування страв, побутові звички і тд) і ніяких проблем не виникло. Все пройшло, як по маслу, в нас був вдалий тандем) Сестра організовувала сніданки, потім поки вона на роботі, я готувала обід і пекла щось смачне, вечерю готували разом, діти мили посуд по черзі. Все пройшло на позитиві, зараз частіше зідзвонюємся, ніж до війни, стали ближчими. Я до неба вдячна їм за все і завжди пам´ятатиму їхню гостинність і доброзичливість
МашМааш• 24 мая 2022
Больная тема

3 месяца жили вместе (первый я, мама, бабушка, дочка годовалая и муж; потом муж посехал домой, а мы вчетвером остались )
Мы в 3клмнаиной квартире, у меня дорогие отношения с мамой и бабушкой всегда были, но это пипец

Бабушке 80, у нее куча закидонов, мама очень мусорит, отношение к быту у всех координалтно разное

Короче, через пару дней домой едем, билеты взяли
Solnet• 24 мая 2022
Ответ дляФантасмагория
А якщо ре серуть, а я просто задовбалась
Таке буває?
Буває. І теж можна виселяти
Добрый Йиннот• 24 мая 2022
Рецепт ’справляния с трудностями’ один: искать возможность жить отдельно.
Если у вас хватает ресурсов на семейные дрязги, хватит и на благую цель.