Дівчата, хтось купував чи бачив такі каблучки в онлайн магазинах за більш привабливою ціною. Я собі зберігала ці, але ціну підняли з 1250 до 2800, а зараз пишуть що ніби знижка і воно коштує 2000.
Vlada-Maria• 25 мая 2022
Красиве
Але як подумаю, що постійно буде зачіпатись за все і набиватись всякого під ті камінці...
Ответ дляVlada-Maria
Красиве
Та я взагалі ношу весь час тільки обручку, теж не звикла
Але чомусь дуже захотілось )
Автор ,я как продавец и владелец ювелирного магазина хочу сказать ,что это кольцо будет не удобно в носке ! Камни расположены снизу , их крапана будут цеплять все что можно из одежды, также по бокам около пальцев вам будет натирать и удобно оно не будет. + Вариант что снизу камни посыпятся 90%