Сумніваюся,що підкажуть, але спробую, за це ж не наб´ють)
Випадково натрапила в Інстаграмі на профіль якоїсь Наталі, артистка, знімає кумедні відео, по діалекту десь з Закарпаття чи Галичини. Подивилася декілька її відео, то від сміху чуть не луснула. Забула підписатися, а зараз знайти не можу. Може якраз хтось на неї підписаний, підкажіть нік. Один з шедеврів: вона в ролі вчительки, в класі учні Арестович, Путін, Жириновський, Лукашенко,ще там хтось, і вона сварить всіх по черзі: чого карти досі не приніс...путін,нащо стільці ламаєш? Буде батько ремонтувати! А Жириновський де? Нема і не буде.
В неї там ще декілька шедеврів з Марченко, Медведчуком... Хочу подивитися, пів дня не можу знайти ( А раптом хтось підписаний,і підкаже?
Ответ для-Инга-
а где смеяться?
Я вас не прошу сміятися, я шукаю профіль дівчини