МаМарго• 26 мая 2022

Ви не помітили, що багато українців, які 5-10 років і більше живуть в Росії

стають злобними тваринами з манією величі як більшість росіян?Ще до 2014 року це помітила. Багато маминих одногрупників, які час від часу приїжджали в Україну.
Діти наших сусідів. Знайомі які після інститу поїхали покорять м
Аскву.
svetlapanna• 27 мая 2022
Ответ дляGalyna1211
Я вже не перший раз чую про війну і рай, що почали казати в рф. Я думала, що таке тільки в таборах по підготовці ісламських смертників говорять - типу священий джихад проти невірних. Цікаво, як це можна накласти на православ´я Це в них типу хрестовий похід, чи що? Хворі люди.
Якщо хочете, можу Вам скинути пару тих посилань, які ще не видалила.Ви здивуєтесь, але таке є, при чому що бандерівці описуються як страшні головорізи, кати, СС івці, а русскіе воіни в рай попадут. Це не рос сайт, це сайти московського патріархату, особливо Артємій Владіміров і да, уродженець Львова Андрій Ткачьов, там пропаганда ще та
Rosa Blanca• 27 мая 2022
Ответ дляKukolka01
Удалено администрацией...
Я завжди дивувалась двум різним Донецькам. Один собі жив звичайним життям, а інший обстрілювали ЗСУ. І, напевне, саме з другого, точнісінько в осередок бандерівщини, до нас, в Київ повалила друга хвиля тих, кого обстрілювали, а не до рф. Перша хвиля ’всьо будєт Донбас’ у нас трапилась до 13го року, коли киян і не киян випихували з роботи, бо донецкіє і луганскіє перетягували сюди своїх на теплі місця. Повірте, вони тут далеко не бідували і шаидко купували житло. Тепер із новим статусом і пільгами для ВПО у місцевих дитячих садочках немає місць внукам тих, хто ці садочки будував. Власне, про що я. Як людині мені дуже шкода, що багатьом довелось пережити в тих регіонах і саме страшне - не пережити. Як громадянці мені теж хочеться сказати, що ми бачимо приклад жителів Херсона і він явно не на користь Донбаса. І виходить, що в своїй репутації ніхто, крім них не винен. Бо гнати окупантів потрібно було в першу чергу місцевим, як Харківська тро, а не так, щоб там полягло пів Буковини, а місцеве населення хліб-сіль-аквафреш-мибратскіє народи або в Києві сидить. Не будемо краще мірятись, в якій частині України рана болючіша, бо вона від того точно не загоїться і не виживе.
tori35• 27 мая 2022
Ответ дляbayubay.com.ua
Моя найкраща подруга прожила більше десяти років у Москві, але зараз вона вже виїхала з того пекла. Так, для неї то було справжнє пекло, бо її оточували зомбовані роботи, які зовсім не слухали того, що вона намагалася їм донести. Вони вважали її хворою, бо вона слухала і читала ворожі новини...
Спершу вона відправила з раші своїх сина та мати, а потім звільнилася, завершила усі справи та поїхала сама геть з болотів.
У меня лично произошло примерно все так же ,не смогла находится среди этих людей ,жила в Питере ,пришлось все оставить и уехать 25 марта .подверглась допросу ещё на границе 🙈и требованию дать свой имей телефона .

Честно ,каюсь ,сама долгие годы была зомбирована и не знала всей правды того что происходило на Донбассе.Почему то не вникала ,ходила такая в розовых очках,24 меня наконец-то бахнули по голове новостью о войне . Сразу все иллюзии слетели ,я проснулась ....знатно охренела и была дней 10 как растение ,не могла переварить ,.
Davidka• 27 мая 2022
Напишу за свою родственницу. Она живёт в РФ с 2012 г.
Да, она волнуется за нас, пишет спрашивает как дела, матери, по возможности, помогает деньгами. Но вот в общении со мной именно после 24/02 заметила следующие: - я с Фб удалилась, нафиг мне та помойка? - Инстаграмм я больше не пользуюсь, нам же заблокировали да и нечего там делать, а сейчас подавно, Америка контролирует и все в таком духе. Я ее не узнаю, если честно((
Еленка14• 27 мая 2022
Ответ дляKukolka01
Спасибо телевизору,настроил народ против друг друга
На вас напав телевізор? Чи ви не в Україні живете?
svetlapanna• 27 мая 2022
Ответ дляАлена Василенко
Что за бред?
Видно рос пропаганда
Зачем Украине обстреливать Донбас?
Почему 23 области не смогли противостоять одной? Где Донбас танки взял в военкомате? Иловаййск и Дебальцево, с кем наши сражались с шахтерами?
Нет-нет, там были АпаЛченцЫ, они руЖЖо на распрожаже купили, в магазине все по 3 и все по 5.
И оружие они в шахтах понаходили, и ваще, распятых мальчиков в трусиках ВСУ ест и вообще, там БЕндеру ловят, а он не ловится, О!!
svetlapanna• 27 мая 2022
Ответ дляGalyna1211
Вона змінила свій комент, там було, що ,,людям міра всьо равно какой флаг вісіт,, Так шо ви даремно співчуваєте цій особі.
Ви всі повідомлення подивіться, вона взагалі каже, що це українці обстрілювали.
ВоСИмь лет дамбили бамбасс-скаржититсь треба, тролляка рашистів
Еленка14• 27 мая 2022
Ответ дляKukolka01
Удалено администрацией...
Где по факту у параши своя територия? Вот вы и подтверждение влияния телевизора....
Galyna1211• 27 мая 2022
Ответ дляsvetlapanna
Та я читаю. Вона давно тут по темам каже різне таке. Я б хотіла, щоб це троль на зарплатні був. Але ж 8 років роспропаганди в лднрє зробив з людей зомбі і вони тут пишуть, і вірять в те, шо пишуть.
Rosa Blanca• 27 мая 2022
Ответ дляsvetlapanna
Я можу довго Вам розповідати, про що всі росіяни кажуть, але суть одна, коротко
-у Львові одні бандерівці, це ’колибель фашизма’
-українці то хохли, какли, недонація і незнамо шо;
-якщо з війною піти проти українців, то в рай попадеш.
Останнє мене просто обурило.Про Вашу однокласницю- дно пробите, слів нема((((
Так у мене 99% такі, і всі там. То я одна з українців до Батьківщини повернулась і перехрестилась після школи. Їх там хвилювало за які гроші Майдан, бо немає розуміння, що за свої інтереси люди виходять, а не за гроші. З однокласницею зустріч нагадувала серіал про москаля. Вона сюди їздила радикуліт лікувати і ’гроші лишати’ . Ну, як вони зазвичай до Криму їздили - соріть дєньгамі. Типу, тут шмотки дешевше... Стійке розуміння, що тут дешевше, бо ми бідніші. І от стоїмо ми ’на касі’, а вона раптом на чисту гуцульську переходить...перелякано замовляє квитка. Я тут зрозуміла в чому справа одразу, і поспішила пояснити, що можна б вже було й російською. Саме тоді у нас почалось мовне питання-гойдання. Такі собі враження від спілкування...У нас війна, а ніхто не спитав нічого, бо ще 14му все з´ясували. Один мені заявив телефоном, що ’у тєбя жуткій хохляцкій акцент’, я йому відповіла, що він свій би почув. Є що згадати, та все різні такі ’пуки’ недоімперії. Я щаслива, що вдома і того не чую, бо вже б гострим словом не обмежилась, виключно лопатою корону поправила б.
Rosa Blanca• 27 мая 2022
Ответ дляGalyna1211
Вони такі сидять по всьому світу. Спочатку виїжджають до Ізраілю як євреї, до Німеччини як етнічні німці, шукають кращого життя в ,,поганих,, Америках і Канадах, майже не асимілються ментально, дивляться рос пропаганду і розказують місцевим, шо путін вас всєх поімєєт. Питання, чого ти не сидиш з путіним в вологдє? Чого сидиш в богомєрзкой Британії?
Агентура натуральна, не інакше, просто в крові це. Те, що вони абсолютно не здатні до асиміляції давно відомий факт. Такі сидять в Прибалтиці з радянськими паспортами. Їх там гарно полікували місцевими статусами - то найкращі ліки для них.
svetlapanna• 27 мая 2022
Ответ дляGalyna1211
Всюди, на жаль, продажні є. Така сутність людська. Дай Боже, щоб вони були на зрплаті і в рашці, але знаєте.
В Одесі нещодавно прилетіли ракети, дуже багато рунувань, і ось випадково бачу канал, де судсідня непризнана ПМР засідає.
ЛЮди добрі, скільки лайна,Боже. А головне- хотсь мешкає в Одесі й фото з місця подій, кули простого смертного не пускають. Якась паскуда має доступ і звітує кацапам, де прилетіло, як, звідки. Ця паскуда жере український хліб ,і грім фх не вб´є(( Зрадники кляті
А як послухати ні всьо так адназначна, то становиться страшніше.
Іще з такою підколкою А восім лєт бамбілі данбас, палучайте одессити, нацикам служітє, вот вам, пусть ваші деті так почувствуют, чьто дєті данбасса чуствовалі.
Дивлюсь на аватарку сидить така дуже жирна з трійним підборіддям женщіна, рядом іі рібьонок-рашист на фото, но головне вонО бажає одеситам таке, і не боїться, що її вилупку за іі прокльони прилетить?
Full House• 27 мая 2022
Ответ дляkanni
Не знаю насчет маниии величия, но да, есть знакомые, одноклассники, однокурсники, переехавшие на рассию, мозги буквально за несколько лет промыты, долдонят, что мы сами разбомбили свои города, Буча, Ирпень и прочее - фейк, они нас спасать пришли, а мы не понимаем 🙈
У меня знакомые переехали из Луганска ещё в 2014, то же самое твердят. Интересно, почему к нам, а не на расею? Как-то их логика мне непонятна.
svetlapanna• 27 мая 2022
Ответ дляRosa Blanca
Як я Вас розумію, сама би поправила. А по суті, хвора людина, ще Шевченко казав, хто Роду цурається, того Бог крає, так наче ..
Rosa Blanca• 27 мая 2022
Ответ дляtisinki
Для меня нет. Вы можете иметь другое мнение.
вам би класику почитати... Кому найгірше місце в пеклі приготовлене, знаєте? - Саме тим, хто дотримується нейтралітету. Такі справи.
Rosa Blanca• 27 мая 2022
Ответ дляsvetlapanna
Комусь мацква не огидна - це точно покарання
svetlapanna• 27 мая 2022
Ответ дляRosa Blanca
До речі, нещодавно бачила доньку Сумською Тоню Паперну- красава, мовчить, як німа, ані слова про Батьківщину, зате вихиляси з Ягличем на червоній доріжці аж до дригів, така вся вже росіянка, а мати ії виправдовує-у декреті, не може слова сказати. А та живе у мацковїї та ій глибоко чхати, що там на Батьківщині, штани Яглича важніші та його московська прописка
Takamaka• 27 мая 2022
Ответ дляAllize_di
А в мене таке враження, що саме не етнічні росіяни, більше всього рвуть дупу за пуйла і найбільше кричать, що вони рускіє
Так і є.
Takamaka• 27 мая 2022
Ответ дляGalyna1211
Не знаю, чи правда, але Бідняков казав, що по Маріуполю їздить машина з екраном, що транслює людям російську пропаганду. Тобто вони усвідомлюють, що їх телек, чи шо там, робить з людей орків (хоч 300 разів вони українці).
Правда. Відео є.
Заkoхані• 27 мая 2022
Ответ дляKukolka01
Тєлєвізару
Заkoхані• 27 мая 2022
Ответ дляПетрик
Что? Телевизор? Вы откуда вещаете? Тупорылое кацапье смотрит телевизор и ненавидит украинцев, боготворя путлера. Нам для ненависти телек не нужен, достаточно посмотреть разрушенные дома в городе.
Из расєи она вєщаєт
Заkoхані• 27 мая 2022
Ответ дляKukolka01
На Сша и Австрию почему то никто не нападает, и сложно в 21 веке представить такое как у нас там
А на расєю по вашему Украина напала?
Заkoхані• 27 мая 2022
Ответ дляKukolka01
Я помощь не получала и не нуждаюсь. Главное чтобы моя семья осталась жива,после всех этих разборок и дележек
Сєпарша
Takamaka• 27 мая 2022
Ответ дляtisinki
В смысле определиться? Что тут можно определяться? Я свою страну не покину.
Извините, а какая страна - ваша? Любая, которая воткнет свой флаг в землю на территории, где находится ваш дом?
Лучшее нашим детям• 27 мая 2022
Я заметила, что в россию в большинстве изначально проблемные и не путевые едут. Это да.
Tatyana_1975• 27 мая 2022
Ответ дляМаМарго
Так не було тоді прямої прлпаганди ,якщо не помиляюсь .наприклад 2010 рік .брат моєї подруги поиїхав в гості з маскви .ми зайшли до неї щоб кудись піти .він подивися на нас як на чернь і не поздоровался .ще десь через років два чую від цієї ж подруги ,що він так вже до батьків і до неї відноситься
Була вже пропаганда на повну. Ми в 2007 попали в отеель з росіянами і дуже відчувалось
Helenny• 27 мая 2022
У них пропаганда на першому місці.
В розбомблений Маріуполь завезли переїздні телевізори, щоб люди З ТЕЛЕВІЗОРА дивились, яке покращання настало.
Начебто навколо вони оглянутись на можуть і побачити все на власні очі.
TolstayaNata• 27 мая 2022
Автор. Я в РФ 8 лет. И за последние месяцы с удивлением обнаружила, что соседи, которые активно участвуют в жизни нашего ЖК (субботники, проекты для благоустройства, праздники для детей, бесплатный дворовой лагерь) - оказались в большинстве своём этническими украинцами! Это 9 человек и з 12-15 постоянно участвующих. Понимаете?
Обнаружилось это, когда с февраля все как один отказались от всех ранее запланированных мероприятий, когда я их на улице встречала с красными глазами, когда мне в личку писали сообщения с просьбой, что у нас во дворе нигде не появится лозунг ’своих не бросаем’ или не дай бог графити с зет, как в некоторых других дворах.
У меня вообще сложилось впечатление, что все кто выехал из РФ или морально страдает- это исключительно этнические украинцы.
TolstayaNata• 27 мая 2022
И ещё. Я очень долго не могла себя заставить думать о беженцах, которые приезжают сюда. У меня было полное их неприятие, даже агрессия.
А потом меня попросили помочь тем, кто приехал из Мариуполя. Я сначала через силу вышла на волонтёров и оказалось, что волонтёры вовсе не рвут на себе рубашку за святую войну РФ, а как раз наоборот.
Но я думаю не все такие конечно. Но мне попались двое именно тех, которые не поддерживают войну. Которые своей помощью пытаются хоть как то чувство собственной вины заглушить чтоли..
Есть волонтёры, которые помогают беженцам покинуть РФ, в Европу.
4 июня я тоже поеду в лагерь, повезу помощь, которую собрали от нашего ЖК.
Хочу попробовать пообщаться.
Мандарина• 27 мая 2022
Автор, пропаганда есть везде. Человек попадает в среду определенную и это нормально, что подстраивается под неё. Мои друзья, кто уехал в другие страны за год превратились в патриотов прямо))озлобленность нельзя вызвать пропагандой, она или есть внутри, или нет.