МаМарго• 26 мая 2022

Ви не помітили, що багато українців, які 5-10 років і більше живуть в Росії

стають злобними тваринами з манією величі як більшість росіян?Ще до 2014 року це помітила. Багато маминих одногрупників, які час від часу приїжджали в Україну.
Діти наших сусідів. Знайомі які після інститу поїхали покорять м
Аскву.
Міражана• 27 мая 2022
Ответ дляKukolka01
Спасибо телевизору,настроил народ против друг друга
Адіннарот?)
Міражана• 27 мая 2022
Ответ дляKukolka01
Удалено администрацией...
В 2014 зайшла техніка РФ на територію України. Звісно їх треба було вибивати. Плюс кацапня сама додатково стріляла по містах, щоб показати, які в Києві фашисти.
Vlada-Maria• 27 мая 2022
Ответ дляMilka8181
пропаганда из людей делает зомби, что тут удивительного?
кожен шукає і слухає ту ’пропаганду’, яка близька до його внутріщнього світогляду. А якщо ще вона накладається на вроджене лизоблюдство і бажання угодити ’баріну’, щоб він оцінив і наблизив до себе - то ховайся
Згадайте історію про лакеїв і яничарів...
Vlada-Maria• 27 мая 2022
Ответ дляfrumoasa17
Це так в є, родичі по мамі - бабуся, тітка стали тварюками за час проживання там.
Мене більше дивують не ті, що живуть там, а такі ж тварюки, які живуть тут або в Європі/Америці. Там теж у них брак інформації і пропаганда/зомбування?
Vlada-Maria• 27 мая 2022
Ответ дляAllize_di
А в мене таке враження, що саме не етнічні росіяни, більше всього рвуть дупу за пуйла і найбільше кричать, що вони рускіє
+100000000000000, так і є. Бажання вислужитись, щоб барін возвисив і наблизив до себе хоч на йоту, щоб нарешті росіяни почали вважати за свого і рівного їм.
Dzvo• 27 мая 2022
Ответ дляМіражана
Вы находились в городе, в котором велись боевые действия?
Vlada-Maria• 27 мая 2022
Ответ дляМаМарго
Так не було тоді прямої прлпаганди ,якщо не помиляюсь .наприклад 2010 рік .брат моєї подруги поиїхав в гості з маскви .ми зайшли до неї щоб кудись піти .він подивися на нас як на чернь і не поздоровался .ще десь через років два чую від цієї ж подруги ,що він так вже до батьків і до неї відноситься
бо нема гірше - з дзяда пана, це давно відомо. Причому там до пана, як до Риму раком, так, хіба на одну сходинку вище стало. Класичний приклад - славнозвісна Проня Прокопівна
Vlada-Maria• 27 мая 2022
Ответ дляKukolka01
Угу.... аякже, телевізор винен а не власна голова і не власні мізки. Це ж так зручно, коли є на кого кивати, правда?
Vlada-Maria• 27 мая 2022
Ответ дляМаМарго
Ні ви помиляєтесь .расіян телевізор ,а нас проти них війна яку вони розв´язали
Зараз Вам напишуть ’нє всьо так адназначна’
Міражана• 27 мая 2022
Ответ дляKukolka01
Естественный отбор,к сожалению в природе так всегда происходит. Сложно представить такое в более сильной стране
Ми не дикі звірі, а цивілізовані люди. Ніякого паприродє немає в сучасному світі. Звісно тепер вже всі зрозуміли, що кацапня до цивілізованого світу відношення не має.
Vlada-Maria• 27 мая 2022
Ответ дляTolko-beauty
Может вы имеете ввиду именно тех кто в Москву поехал...думаю дело в деньгах и большом городе. У меня тоже есть знакомые, которые уехали и в Лондон и в Нью-Йорк и с них овно поперло. Короли прям ага, а мы тут так себе...намазано
Вони і були такими. Завжди казала і буду казати, і в житті не раз в цьому переконувалась: гроші і влада не псують людину, а лише витягують наверх їхнє справжнє нутро
sur_sur• 27 мая 2022
Ответ дляKukolka01
Его сдали и все. Даже после того,как сосед показал себя,что наша власть сделала для страны? Развернула пво? Усилила оборону?
Кожен повинен почати з себе. Що зробив, може хоч би на українську мову перейшов, вивчив? Чим допоміг країні, за кого голосував? Нарешті, сміття почав сортувати, за своєю собакою на вулиці прибирати? 😃
Цвіту і пахну• 27 мая 2022
Немає таких знайомих, була знайома русская в Україні, яка тут живе 30+ р. Це п..ц що вона мені наговорила, вже з Польщі звісно. Жила в Києві.
Vlada-Maria• 27 мая 2022
Ответ дляYanaVkiev
Я помітила,що українцям всі винні. І в нас зрощують гординю
Та невже))))))
Цвіту і пахну• 27 мая 2022
Ответ дляYanaVkiev
А що саме ви маєте на увазі?
Мені здається навпаки, у нас глибокий комплекс меньшоварстості. Тому всі так гостро реагують на націоналістів, україноцентристів і тд. Бояться виглядати нациками через постійну травлю рашкістана.
natapri• 27 мая 2022
Ответ дляKukolka01
Аааааа, так это телевизор нас настроил, не ужасы Мариуполя, Бучи, Харькова и миллионы беженцев. Вы хоть немного думайте прежде чем пишите.
sur_sur• 27 мая 2022
Кожен повинен почати з себе, що зробив для країни, може хоч би на українську мову перейшов, вивчив?
За кого голосував? Почав сміття сортувати, за собакою на вулиці прибирати? Чи чекає поки Байден цим займеться. Багато критиків , мало помічників.
Цвіту і пахну• 27 мая 2022
Ответ дляПетрик
Да, даже дети их другие. С детства дерьмо проявляется, особенно если из МАсквы. Мля, как я ненавижу кацапье.
Я пам´ятаю в дитинстві бабуся називала рускіх кацапами і був популярних вислів ’ не любіться з москалями’. Я тоді сміялась, це здавалось якимсь археїзмом, а тепер все стало на свої місця. Це історія, яка ще триває.
Dzvo• 27 мая 2022
Ответ дляМандарина
Автор, пропаганда есть везде. Человек попадает в среду определенную и это нормально, что подстраивается под неё. Мои друзья, кто уехал в другие страны за год превратились в патриотов прямо))озлобленность нельзя вызвать пропагандой, она или есть внутри, или нет.
Никогда не могла понять, что это за патриоты, которые не живут в своей стране? Я не про ситуацию сейчас. Задолго до войны самые патриоты сидели в Канаде, Европе и издалека любили Украину. А на вопрос, почему вы там, отвечали, мы хотим лучшего будущего для наших детей. Вот и весь патриотизм. А кто ж будет строить лучшее в своей стране, если патриоты убежали?
sur_sur• 27 мая 2022
Цвіту і пахну• 27 мая 2022
Ответ дляAllize_di
Етнічних росіян не існує. Етнічно вони фіно-угри, мокшани, вепши і тд. І це не прикол. Це навіть їх історики кажуть. Вже під час СРСР навезли слов´ян, змішалися.
Vlada-Maria• 27 мая 2022
Ответ дляKukolka01
А им вещают что Донбасс обстреливают и обстреливала Украина. Как они к нам должны относится?
А мозгів подитивитись не лише Скабеєву нема? Повірте, є, але нащо дивитись те, що протирічить внутрішньому світу?
Цвіту і пахну• 27 мая 2022
Ответ дляtisinki
Для чего? У нас много других интересных тем для общения. Я не хочу поддаваться стадному рефлексу
І то правда, краще голову в пісок.
Vlada-Maria• 27 мая 2022
Ответ дляKukolka01
Удалено администрацией...
Уті бозя моя, а чого ж до 2014го ніхто не обстрілював? І як, за ’8 лєт’ помогла вам Росія,і путєнспасі, про яких волали хором у 2014му?
Міражана• 27 мая 2022
Ответ дляsvetlapanna
Нет-нет, там были АпаЛченцЫ, они руЖЖо на распрожаже купили, в магазине все по 3 и все по 5.
И оружие они в шахтах понаходили, и ваще, распятых мальчиков в трусиках ВСУ ест и вообще, там БЕндеру ловят, а он не ловится, О!!
А візитка Яроша?)))))
Vlada-Maria• 27 мая 2022
Ответ дляKukolka01
Удалено администрацией...
А вам шкода, що Україна не зробила так, як зараз робить росія з Харковом чи як зробила з Маріуполем? читаючи вас, я теж жалію що так не зробила. Тоді би був цілий Маріуполь і інші міста. І ви би тут не писали свою рашистсьо-лизоблюдську маячню
Vlada-Maria• 27 мая 2022
Ответ дляCometome
Так Донецк рос спасать пришли в 14?
И сейчас спасает Донбасс?
А саме цікаво, від кого прийшла спасати українців в Україні?
Мандарина• 27 мая 2022
Ответ дляDzvo
Я про патриотизм по отношению к той стране, в которую переехали люди. Пропаганда не на всех работает, конечно. Но тех, кто имеет своё мнение и не мыслит стереотипно немного(( быть патриотом издалека-это как любить ребёнка, которого ты своими руками в детдом сдал
Vlada-Maria• 27 мая 2022
Ответ дляПетрик
И кто обстреливал Донецк? Спросите у тех, кто орал что ихтамнет.
так такі ж, як вона, і орали. А може й сама разом з ними орала в надії, що буде як у Криму
Vlada-Maria• 27 мая 2022
Ответ дляKukolka01
Ну их там войска,они свое же войско обстреливают? Это по стб рассказывают?
А що війська роблять на чужій території?