Читаю новости: то сумы сверху прилёты, то Харьков, то бульбаши сверху тусуются, то в Херсоне окапываются, то на Запорожье права заявляют... Что-то технику в сторону Запорожья и КрР стягивают. Сегодня ещё видела, что от приказали брать Юг, но опять же, эти все паблики... можно делить на два.
Очевидно, что орки активизировались сильно последнюю неделю, но вот что они хотят? Кто слушал аналитиков или кто сам понимает примерно, что происходит?
Я уже сама не пойму чего ждать. А тут иногда люди могут помочь разобраться.... Например, я за день до новостей в тележке тут прочитала про танки в Херсоне.
Тетя Фрося• 27 мая 2022
Ответ дляNata2907
Стрелков такая же говорящая голова у рашки как у нас Арестович. Что сказали, то и говорит. Или Вы думаете, он бы такое вякал, если бы не разрешили ?
Во во. Там людей за плакат забирают, а этот фонтан свой заткнуть не может и нормально. Не верю и ему. То, что он говорит тянет на реальный срок по их законам, а если не сажают, значит ему дали на это разрешение.
Karameлькa• 27 мая 2022
Ответ дляЕленаЗайцева
Вы хоть посмотрите в Гугле как пишется слово Донбасс
Вы хоть посмотрите, что ниже исправлено. Пост 9.
Каждый имеет право на ошибку, и возможность исправить. Но, нет же налетели и клюют.
borsuk-lena• 27 мая 2022
Ответ дляGoldig
Сьогодні прочитала, що Польша надало допомоги більше ніж німеччина, франція та італія всі разом. А Велика Британія більше ніж весь Євросоюз...Ото так
Ой,не все так однозначно.
На днях в Кауфланді ( в Чехії) бачила в продажу горілку’ Русский стандарт’,дата виготовлення 7.5.2022.
Тобто санкції та припинення торгівлі - це не зовсім так.
Ответ дляborsuk-lena
Ой,не все так однозначно.
всі думають в першу чергу за себе і свій бізнес, такі реалії....
Як йшла торгівля, так і йде в Європі, тільки під прикриттям, особливо, що стосується газу
ImperoTanya• 27 мая 2022
Вот люблю его послушать - обычно корректен и спокоен - но в этот раз заругал нас українців за довгий дурний язик Арестовича Буданова Єрмака - шо балаболять та ругають Шольца сосискою а Штанмаєру в грубій формі відмовляють приїхати в Україну. Шо пишуть статті про мірозданіє коли треба дивитись шо там рфки армію сцикунів малих назбирали за 2 тижні - та поливають фаталіті вогню українську землю шоб їх на вході не прибило
Антипутінську коаліцію створюють саме такі дурні виброси наших офіційних спікерів з рашоботами, разом вони впливають врешті на того ж Шольца - приносять йому таку тємку і питають ти шо гер президент - впевнений що після сосиски їм гепарди-та інше побіжишь срочно слать?
Майте совість панове - і знайте що від всіх нас залежить так само стійкітсть ВСУ. Диплломатам дипломатове - воєнним своє , а радникам позаштатним президента тож голову треба мать та може з тим Швецом переписуватися для пользи дєла
Вище голови українці - єднайтеся в пориву до перемоги і прекратіть зраду-зрадоньку та всепропало

Ответ дляdaiannaSan
Я хотела послушать, но мне не открывает сайты рашистов....
Мій чоловік іноді його слухає, і я так зрозуміла що він нацик конкретний зі своєю аудиторією, вміє красиво навішати, малює себе високоосвіченою людиною, конкретно гонить на Хуйла і має досить велику аудиторію з молоді. Такий собі «ранній Гітлєр».
Дуже небезпечний.