Кто нибудь понимает зачем они лезут туда так упорно? 22! Раз... Я не против, пускай, но зачем?
Вы не понимаете , кто такой пу...
Ему нужно туда заводить авиацию и пофиг на то, сколько при этом погибнет. Какую-то часть разгромят наши, но какая-то часть же пройдет. А раз не всё проходит, значит для того, чтоб больше прошло, просто нужно больше посылать. Вот и всё. Арифметика простая.
Ответ дляKvitkaliliia
Так. Утилізація біосміття) Мені взагалі здається, що головний іноагент в них в кремлі сидить і працює на Захід)). Кинули на Київ елітні підрозділи, утилізували їх тут, а тепер виявилося, що завдання захопити Київ, насправді, не було
Скачочні довбойоби
Stefaniamia• 30 мая 2022
Ответ длябезуминка
По карті там все окуповано навколо.Як їх там вибивають наші?в них же нема доступу до наших територій
Сказка про Чернобаевку зашла , вот и продолжают рассказывать. Аж, не смешно уже.
Не чіпай - вб ю• 30 мая 2022
Здається, Жданов розповідав про це.
Там місце - як гирло бутилки. І минути його неможливо. От там ії і ловлять.