Порадьте щось
Черга в цнап дуже велика
Як з маленькою дитиною це зробити? Сидіти там під дверима цілий день?
В ДП документ захожду з компа - нема вільних дати для реєстрації онлайн
Черга в цнап дуже велика
МаргаритаЛьвовна• 30 мая 2022
Ответ дляirchik.ok
Ми прийшли сьогодні в ЦНАП в 11 годин консультант сказала шо нема смислу сьогодні брати талончик треба в 9 ранку приходити і сидіти цілий день
Працюють з 9-17
а зачем талончик, если очередь живая?
ksusha1155• 30 мая 2022
Ответ дляLenysua
Район наче ваш Дарницький? На 7.06 по запису без черги,нормально не довго
А де на сайті кнопка запису в чергу?
KroKro1980• 30 мая 2022
На сайтах электронной очереди смотрите новые места сразу после полуночи, буквально в 00.02.