Ленивица-красавица• 30 мая 2022
Перманент бровей и губ. Больно? Кто делал?
Как больно от 1 до 10? Знаю что мажут обезболивающей мазью, но говорят не рчень помогает. Хочу сделать, но боюсь боли. Болевой порог низкий.
И вообще, как вы относитесь к перманенту? Не придает ли он возраста? Не колхоз?
Смотрю фото до/после, ну так красиво меняются женщины) до-как серая мышь, после -красиво) и я хочу)
неДоЖиру• 30 мая 2022
Какие сейчас цены, хочу сравнить со своим мастером.
Мне терпимо и то и это. Губы не делала
nata-provans• 30 мая 2022
Брови не больче майже, губи трохи боліло, міжвійку неприємно то не пішла на корекцію )))
Але в мене все ніжно, не помітно що все це на мені є)
Уты-фрутик• 31 мая 2022
Для мене губи було дуже боляче, на 9-ку, а верхня то взагалі ппц, як почали робити відразу почала жалкувати, що роблю цю процедуру. Знеболюючим мазали. Результатом зовсім не задоволена, колір яскравий (просила нюд), ніякий майстер сам не знає, який колір буде саме на ваших губах, ліг нерівномірно. Вже майже 2 роки, сам він не зникає, треба робити видалення, наважитися не можу бо це ще больніше! Добре подумайте перед процедурою!
Уты-фрутик• 31 мая 2022
І гарно це лише на фото майстрів нажаль((( тоже думала стану яскравішою, свої губи дуже бліді були і часто синіли від холоду. Тепер хуже, на роботу чи «в люди» вихожу тільки підмалювавши нюдовий олівцем. Ще покажу фото як опухали губи після процедури
перші фото після одної процедури, там де яскравіше - після другої. Другий раз робила в іншого майстра щоб перекрити трохи яскравість