Гитаристка• 01 июня 2022

Порадьте дитячу пригодницьку літературу (12років.)

Порадьте літературу на літо, по типу "Дике літо в Криму". Хочеться почитати про літні канікули дітей, їх пригоди.
Міражана• 01 июня 2022
Гаррі Поттер))

автор Гитаристка • 01 июня 2022
Ответ дляМіражана
Гаррі Поттер))
дякую, перечитали всього
klaraneill• 01 июня 2022
приключения Тома Сойера и Гекльберри Финна
Міражана• 01 июня 2022
Ответ дляГитаристка
дякую, перечитали всього
Всеволод Нестайко завжди актуальний. Григор Тютюнник.
Міражана• 01 июня 2022
Також серія Коти-вояки непогана, це з сучасного. Світовий бесцелер і все таке.
Malya• 01 июня 2022
Коти Вояки, Останні підлітки на Землі, Часодії.
Nellinook• 01 июня 2022
Микола Трублаїні . ´´Шхуна Колумб´´

Міражана• 01 июня 2022
Файні товсті дівки, йо! про пригоди малих киянок в карпатському селі.
Амарилис• 01 июня 2022
Хочу літати.
olga_lk• 01 июня 2022
Дочка читала ’Детективи з Артеку’, сподобалось.
Міражана• 01 июня 2022
До речі якщо любите Гаррі Поттера, то раджу Гаррі Поттер і Методи Раціональності, хороше чтиво. Наші навіть зробили цілий сайт щоб перевести цей твір - гпімр.укр
автор Гитаристка • 01 июня 2022
Ответ дляМіражана
дякую
автор Гитаристка • 01 июня 2022
Ответ дляolga_lk
цей твір нам теж зайшов, дякую. Хочеться щось на це й же лад.
Bonya209• 01 июня 2022
Брендон Сандерсон, у него все книги хороши, но если для такого возраста то Элантрис, цикл Рождённые туманом, Рифматист, Алькатрас и пески Рашида.
Также Роберт Джордан, цикл Колесо времени.
Патрик Ротфусс книга Имя ветра
Макс Фрай цикл Лабиринты эхо
sveta_sol• 01 июня 2022
Андрій Кокотюха: ’Таємниця козацького скарбу’, ’Таємниця зміїної голови’, ’Таємниця підводного човна’.
автор Гитаристка • 01 июня 2022
Ответ дляBonya209
Патрик Ротфусс книга Имя ветра
Макс Фрай цикл Лабиринты эхо
спасибо
автор Гитаристка • 01 июня 2022
Ответ дляsveta_sol
о він і мені подобається в дорослих детективах, не знала, що і дитяче є. ДЯкую