Купила мюлі, сьогодні одягнула перший раз. Прийшла додому, а від них ноги всі чорні, пофарбували((( Підкажіть, будь ласка, що можна зробити?
Колись пам‘ятаю теж були туфлі у мене, що фарбували так само, дуже дратувало це, надіялась, що це поки нові і пройде. Але відносила один сезон і нічого не змінилось, так і викинула.
Боюсь, щоб і з цим взуттям не була та ж історія
ПахлаваМедовая• 02 июня 2022
Ответ дляAmoreta
Так, шкіра.
Чому так?(
Она покрашена поэтому красит вам ноги даже не знаю может ноги перед выходом кремом мазать
Ответ дляПахлаваМедовая
Боюсь від крему буду вислизати з них 🤪
Думала хіба може на пальчики одягати типу носочка ( пятку відріжу хіба що) 🙈 може хоч так менше буде ногу фарбувати, хоча теж не зовсім зручно
Ответ дляAmoreta
Боюсь від крему буду вислизати з них 🤪
Попробуйте обычный уксус. Разведите его напополам с водой, залейте в бутылку со спреем, и хорошенько изнутри побрызгайте. Уксус закрепляет краску.
Вообще-то это брак. Вернуть не вариант?
Обычно с обувью в коробке идут такие бумажные свертки, что бы носок обуви не мялся, пробуйте такой сверток аккуратно смочить горячей водой и запихнуть в мюли, что бы краска на них перешла немного или сделайте плотные свертки из ткани. В остальном у меня кожаные челси и через 3 года красят ногу когда та чуть вспотела.
Ответ дляparele
Вообще-то это брак. Вернуть не вариант?
Від оцету з ними нічого не станеться?
Можна спробувати повернути, але думаєте приймуть через це?
Ответ дляУнция яда
Дякую, спробую
От і я думаю це ж літо, нога однозначно трохи потіти буде, і жаль якщо щоразу так будуть фарбувати(
MarinkaRam• 02 июня 2022
Лоро пиана чёрные красят ноги, брала в Симбол. Стыдно разутся где-то, сзади ноги как грязные. А серые взяла, все хорошо.