Вклала дитину, було нудно і вирішила спробувати спекти печиво. Майже не зіпсувала. Тепер друга вечеря у мене🤣
А у вас що?
Ответ дляok1904
А мене в хододильнику є мойва солона(сама солила, нямка), є зварене для сім´ї картопляне пюре, смачний чалат з зелені, я про ту мойву мрію, сьогодні був розвантажувальний день, трималася як могла
Ми такі сильні, правда ж?!)))
Да, мойва це тоже нормальна тєма))) якби хтл пожарив тільки
Ответ дляJuly_StockShop
якби саму полуницю, то тільки на користь)
Мені все на користь, вагу ж треба як-то набирати
Ответ дляdiana2201
У меня ни тесто , ни крем не получился
Тесто как омлет и этот заварной крем , ну в общем ..
Зато кекс вчера классный был
Все збираюсь спробувати. М’ясо готувати вмію, а ось з тістом зажди проблеми.
July_StockShop• 03 июня 2022
Ответ дляfrumoasa17
тоді супер, це просто мрія, приємного)
Женщина_в_лосинах• 03 июня 2022
Ответ дляРойЛеля
В мене в холодильнику тулька.
Я про неї мрію! Завтра в обід зварю мундєрки, накришу цибулі кольцами, наріжу солоний гурок і з тулькою!
Ото жизнь))))
Тюлька?
Я мабуть поб´ю рекорди тут. З´їла два морозива, три шматка хліба, з шести добрячими шматками сала, три великі зелені цибулини, редьки штук шість, пів банки трилітрової консервованих помідорів і пів цієї банки розсолу випила. Може це температура так вплинула на мене ? 37,5? Зате голова перестала боліти
Женщина_в_лосинах• 03 июня 2022
Ответ дляdiana2201
У меня ни тесто , ни крем не получился
Зато кекс вчера классный был
Белиссимо прям)
Ответ дляladad19
Наша людина)
Женщина_в_лосинах• 03 июня 2022
Ответ дляladad19
Заслуженное первое место!)
Ответ дляladad19
Чоловік каже, що мене не прокормить
Мій покійний чоловік теж був здивован, що жінка може стільки їсти, так як був інший досвід
Ответ дляladad19
..надо рецепт от температуры Ваш запомнить
Кампотик вишнёвый• 03 июня 2022
Ответ дляdiana2201
Красота 😍
Жду ягоды и тоже буду делать
Да))) это очень вкусно))
Ответ дляРойЛеля
Дивно, дуже смачний торт.
Тільки крем люблю сметана+маскарпоне з сахаром. І вишнею перекласти. Мммм.
Він божественний
Да, и я с крем чиз делаю
Была банка манго в сиропе , то сиропом пропитала коржи и манго выложила , но не учла, что манго с волокнами , некрасиво в разрезе смотрелся, будто волос попал , а так сочетание очень понравилось
Ответ дляok1904
Маленький бутерброд, чай на травах
Печиво пісочне ’Алкоголіки ’пекла на днях простеньке, ні яєць, ні сметани , але смачне (замінила масло на дом смалець, а горілку на насточнку глоду) . Все гуд. Інший раз додала макового жмиху, не супер, але вже трохи коричніше, бо клітковина.
Дайте будь ласка ваш рецепт