Если ехать домой на автобусе, долго держат на границе поляки и наши? Вещи нужно на контроль носить? Везу сестре в Гостомель кучу вещей, если нужно всё будет носить будет плохо.
Mashashula• 04 июня 2022
Подруга їхала автобусом з 31го на 1ше. Ось що мені писала : Їхали через Краківець. Їхали в автобусі ( не пішим ходом) за годину прошли черг не було, пів години польський кордон і пів години Український, якраз в туалети сходили і кави випили