Хочу з донькою записатися в електронну чергу (районний центр). Але я так розумію, ми прийдемо і нас направлять ще оплачувати за паспорти, а потім знову в чергу... Як краще зробити?
semenkovahka• 05 июня 2022
У нас висять реквізити на стендах в установі (міграційна служба або паспортний стіл). Однозначно спочатку сплатити, а потім з квитанцією вже в чергу.