Я оформила впо 20 травня, значить за березень і квітень не буде виплат, тільки за травень, правильно?
Ответ дляЛеска
Якщо ви переїхали з зони де зараз бойові дії або ваш будинок зруйновано.
Я виїхала з окупованої території. Оформила впо, просто мені казали , що потрібно було до 30 квітня оформити і тільки тоді була б виплата за всі три місяці,. Тому вирішила запитати чи дійсно це так є)
ВасильевнаЯ• 06 июня 2022
Ответ дляВиктория85377
Да, так и есть
Ответ дляВиктория85377
Так, до 30 квітня то за 3 і 4 міс отримали б. В травні то лише за травень і далі
Ответ дляЮля-c529
Я приехала с оккупированного города 29апреля, оформления ВПО было 2мая, регистрация была 29апреля выплат до сих пор не было!
Я також ще не отримала, але думаю просто потрібно почекати)