Фантасмагория• 07 июня 2022

Фото в сети от беженцев и не от беженцев во время войны.

Поехали отдыхать.
Очень красивый город у моря.
А вот фото выкладывать стыдно в виду происходящего в родной стране.
В тоже время смотрю на наших беженцев - все продолжают постить счастливые фото на 32 зуба.
Не знаю, как поступить правильно.
Жизнь продолжается вроде.
А какое у вас мнение на этот счёт?
Sofia-Sophie• 09 июня 2022
Я б не викладала таких фото, та я взагалі не любителька хвастатись відпочинками, ну а зараз тим більше. у мене зараз інстаграм як інфографіка війни, який там відпочинок.
Але кума, молода дівчина, без чоловіка, поїхала в Італію як біженка, постійно викладає всякі тусовки, пляж, ось їздила у Монако, до того - в Хорватію здається... але вона ще до війни всеодно збиралась їхати туди на заробітки, то всеодно викладала б такі фото-відео)
Моя думку: кожен живе, як йому хочеться. щоб потім не створювати теми : чи жалієте ви як прожили життя...