Булькаю• Изменено 07 июня 2022

Як позбутися купи іграшок непомітно?

Балувалася секс іграшками,багато накупила.А потім бігли з тієї квартири.Зараз тимчасово не вдома.В нашу квартиру мама заселилася тимчасово,доглядає.Ми були згодні.Потім я згадала,що у мене в закромах ціла коробка секс іграшок.А якщо вона знайде? Що буде? Хочу поїхати та потрібно якось таємно винести.Що робити??Там є такі речі,що самій соромно.Також якщо дізнається чоловік,буде неприємно.Мама там постійно,просто взяти і винести не вийде.Подруга каже не переймайся,скинь з вікна,ну як,в горінчик,а якщо побачать?
автор Булькаю • 07 июня 2022
Ответ длямегамоСГ
Руками. Вы как малолетка. То уверенна, что не смотрит, то боитесь, что из рук выхватит и будет смотреть
От як би ви поводились?

мегамоСГ• 07 июня 2022
Ответ дляБулькаю
От як би ви поводились?
Пришла, забрала, вышла. Всё
автор Булькаю • 07 июня 2022
Ответ длямегамоСГ
Пришла, забрала, вышла. Всё
Мабуть не доводилося таке виносити.
Пуки-куки• 07 июня 2022
Отправьте маму куда нибудь , она что вообще не выходит в магазин ,аптеку ,на рынок ?
Фенте Фря• 07 июня 2022
Ответ дляБулькаю
От як би ви поводились?
Как любая взрослая особь, действовала по намеченному плану, и ещё до возникновения этой ситуации установила личные границы, в том числе и с мамой
автор Булькаю • 07 июня 2022
Ответ дляПуки-куки
То мені потрібно в той час все організувати.Підгадати.Дуже боюся,що щось піде не так.
мегамоСГ• 07 июня 2022
Ответ дляБулькаю
Мабуть не доводилося таке виносити.
Вы мне напомнили меня в 16 лет, когда мы бутылку вина пытались вынести с подружками

Мэри Лин• 07 июня 2022
Тю блин, вы взрослый человек и нечего стесняться этих игрушек
Фенте Фря• 07 июня 2022
Ответ дляБулькаю
Мабуть не доводилося таке виносити.
Автор, если бы у вас ’таке’ було, у вас бы не было вопросов как с таким решить вопрос.
У меня муж ремонт делал и замуровал пакунок с ’таким’ в подшивном потолке, раньше была нычка от детей, а потом он к ней замуровал доступ, почему не достал, х.з. Я представляю как нащадки удивятся когда ремонт затеят, кто то антиквариат находит,а мои аксессуары для игрищ старинные найдут
Замыленная• 07 июня 2022
Ответ дляБулькаю
Немає таких знайомих(
Якщо Київ, то можу відкритися і допомогти винести .
Прийду з коробками, ніби купила взуття, тихцем поміняємо місцями
Але раджу спакувати мішок, реально мішок речей, ніби Вам потрібні ті речі з собою взяти, на дно покладіть коробки поки мама чай буде готувати і все
Розумію Вас, в самої така сама допитлива мама, це іноді геть незручно
Любавишна• 07 июня 2022
Ответ дляФенте Фря
Капець
автор Булькаю • 07 июня 2022
Ответ дляЗамыленная
Дякую дуже,але не Київ(( Буду шукати,хто зможе підтримати мене,підігратт.Дуже дякую за розуміння.
Pelmeshek• 07 июня 2022
Я щас представила глаза бомжа шарящего под балконом. Глядь, а там 2 коробки из под обуви. Він думає ОО! Нові фірмові чоботи!! А там х.. а не чоботи)))
Замыленная• 07 июня 2022
Ответ дляБулькаю
Дуже дуже розумію, у моєї границь немає, побудувати нереально, зразу в сльози
Були в неї кілька місяців, ох і натерпілися вибриків, не передати
А сказати щось проти, то зразу скандал, я розумію що то маніпуляція, але терплю, бо тут або по її, або рвати зв´язок, 3 не дано
Коли на відстані, то легше якось, тому раніше було простіше
Rikitikitavi_2022• 07 июня 2022
устроить дымовуху в одном конце квартиры и пока мама будет тушить его и проветривать, спокойно вынести что требуется на площадку, веник в руки и вперед . Спросит зачем - скажете что помогаете ЗСУ наложением порчи на членистоногих-соседей из пока еще россии, и не расчитали кол-во трав для веника.