Бегущаяпо• 08 июня 2022

Отпало пол зуба, но он не болит

Не могу вспомнить, была ли там пломба или нет. Отпало пол жевательного зуба. Была рана на десне в том месте (вероятнее всего, когда зуб откололся - кусок поранил десну ). Может ли при этом он не болеть? Или там был удалён нерв?
Поддакиваю иногДА• 08 июня 2022
Если до нерва не дошло, то чего ему болеть?
Яжемать Мне можно• 08 июня 2022
Нерв може сам згнити, у мене так було.
Galyna1211• 08 июня 2022
Ковтніть щось холодне чи гаряче і зрозумієте чи є там нерв ще.
Сижу на стуле• 08 июня 2022
Идите на рентген,и восстанавливает зуб
Нежная Лапка• 08 июня 2022
Ответ дляЯжемать Мне можно
Нерв може сам згнити, у мене так було.
І у Вас не боліло? У чоловіка як згнив нерв, то він на стінку ліз від болю.
Яжемать Мне можно• 08 июня 2022
Ответ дляНежная Лапка
Я проігнорувала, так як моя була у відпустці, що все буде добре, почекаю. Потім наздогнав періодонтит, не брав навіть Німесил.
Нежная Лапка• 08 июня 2022
Ответ дляЯжемать Мне можно
Оце і він дотерпівся, що німесил пив і взагалі не допомагало, ледве вмовила до лікаря сходити.
с_переулочк­а• 08 июня 2022
нерв тут ні при чому.
він може бути, а може не бути. ренгген покаже
с_переулочк­а• 08 июня 2022
якщо жувальний - то протезування (коронка)
реставрація фотополімером - гроші на вітер.
якщо ставити коронку- то нерви чистить обовязково!
с_переулочк­а• 08 июня 2022
те що він не болить - не підтверджує відсутність чи наявність нерву
с_переулочк­а• 08 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
ну шо ви радите! госпАдіііі!
при чому тут чутливість \реакція на холодне гаряче ?
с_переулочк­а• 08 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
якщо у вас зуби реагують на холодне чи гаряче, то це не нормально і не значить що є нерв в зубі! а означає, що треба лікувати, бо чутливість - то біда.
здорові зуби з нервами - не чутливі
Хитрушка-чекушка• 08 июня 2022
у меня так было, пошла к стоматологу, сказала, что кариес проел всё внутри зуба, потому и кусок отвалился.
Тоже не болел, даже думала, может не надо идти лечить, так похожу.
Хорошо что пошла
Galyna1211• 08 июня 2022
Ответ дляс_переулочк­а
здорові зуби з нервами - не чутливі
У мене нічого не реагує. Але коли відкололась частина зуба, як у автора, то травмований зуб з нервом реагував на холодне/гаряче, поки я його невідреставрувала.
с_переулочк­а• 08 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
якщо у вас так було - не значить що так у автора. тому не роздавайте неправильних рекрмендацій , бо ви не праві
Galyna1211• 08 июня 2022
Ответ дляс_переулочк­а
А я вважаю, що не праві ви, у всьому що радите, робите і взагалі живете не правильно Ну я ж можу так вважати, чи не так? Бо це інтернет і анонімний форум, де кожен може висловитись, як забажає і поділитись своїм (!!) перш за все досвідом. А так, ваші повідомлення такі ж за вагою, як і мої, допоки ви не покажете своє ПІБ, фото і диплом лікаря-стоматолога на фоні відкритої Порадниці. І то, диплом може куплений, знаю таких лікарів. А отже не чипляйтись до мене.
с_переулочк­а• 08 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
Боже мій, оце запити у вас!
Так я стоматолог і пишу не аби шо, а рекомендації які дійсно важлиаі і не принесуть шкоди здоров’ю.
але після ваших втмог - навіть немає бажання продовжувати тему і щось вам доводити.
Ви навчіться спочатку слухати, а потім висловлюйте свою думку!
Звичайно ви можете говорити що хочеться, бо пишете анонімно , аби тільки нікому не нашкодили ваші слова!
с_переулочк­а• 08 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
А як я живу - правильно чи не правильно - не вам судити , і будь ласка, тримайте свою думку при собі, вона мене не цікавить абсолютно !!!
с_переулочк­а• 08 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
А для того щоб я показувала вам свій диплом і імя - записуйтесь на платну консультацію і поговоримо , бо час мій коштую грошей
Galyna1211• 08 июня 2022
Ответ дляс_переулочк­а
Удалено администрацией...
с_переулочк­а• 08 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
Удалено администрацией...
А ви вввдажте що у лікарів не має бути вільного часу? Ні на сім’ю ні на відпочинок , ні на свої справи!? Тільки все життя таких неадекватних спасати як ви? І не заміть будь ласка, я вас не ображала.
А за ненормативну лексику -бан отримаєте
с_переулочк­а• 08 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
Удалено администрацией...
А ви вважаєте що у лікарів не має бути вільного часу? Ні на сім’ю ні на відпочинок , ні на свої справи!? Тільки все життя таких неадекватних спасати як ви? І не хаміть будь ласка, я вас не ображала.
с_переулочк­а• 08 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
Удалено администрацией...
І відповіла 3 рази, щоб питань у вас не виникло, на всі ваші коментарі , думала ви розумна жінка, зрозумієте, але нажаль …
автор Бегущаяпо • 08 июня 2022
Ответ дляХитрушка-чекушка
Хорошо что пошла
А чем чревато, если не лечить? Пока нету возможности пойти к нормальному врачу ( Собираюсь домой в Украину к нормальным специалистам
Хитрушка-чекушка• 09 июня 2022
Ответ дляБегущаяпо
Кариесные микробы дальше будут ’съедать’ полость зуба