Новость актуальна. Только что выложил Сулаев.
Asteroidea• 09 июня 2022
Ответ дляDamianaD
З 10 ранку ніхто не помітив, що пропала трирічна дитина?
Так, мене це теж здивувало. Але хто зна які там обставини.
kirpichenko• 09 июня 2022
Ответ дляDamianaD
Ну мало ли что там с родителями случилось, плохо стало,алкоголики.
Ответ дляAsteroidea
Всяке буває. В нашому районі недавно 4-річний хлопчик пішов в магазин біля будинку, і напевно його потягнуло на пошуки пригод. Він пішов на зупинку,сів в автобус і поїхав. Добре, що люди швидко зреагували.
lenchik maha• 09 июня 2022
Ответ дляseni4ka
Сам пошел в магазин?
Volga_olga• 09 июня 2022
Ответ дляDamianaD
Напишіть, що сталося. Чому відразу - ’закривайте’?
Новина неактуальна. Пусті теревені не мають сенсу.
lenchik maha• 09 июня 2022
Ответ дляseni4ka
Ага, я так зрозуміла, що там це була нормальна практика т.к. магазин біля під´їзду і двір закритий. Мама думала, що малий нікуди не дінеться, а його потягнуло на пригоди.
Слава Богу, что с малышом все хорошо , а родители, надеюсь, сделают для себя правильные выводы. Это ещё хорошо, что сел в автобус, а если бы на дорогу выбежал, а если бы ему не добрые люди встретились, а плохой человек, а собаки бродячие...ой, эти если ещё можно долго перечислять. Хорошо, что все хорошо.