Рожки-да-ножки• 10 июня 2022

Як вам брови?

Доброго дня. Хочу зробити пудрові брови, порадили подруги майстра. Але роботи її мені не подобаються. Що скажете? Або краще, порадьте майстра у Вінниці)
Результат:
вже голосів: 142
57 (40.14%) Жах
50 (35.21%) Шукати іншого майстра
35 (24.65%) Гарні роботи
Блины со смайликами• 10 июня 2022
Не подобається. І стіііільки фотошопу. На справді буде страшнувато

Проня_Прокоповна• 10 июня 2022
Я з Вінниці. Якраз перед війною зробила. В неї роблять всі мої подруги і рідні. Можу дати нік в інста і глянете роботи
автор Рожки-да-ножки • 10 июня 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
Буду вдячна)
Жерица ночи• 10 июня 2022
От тепер до кінця дня буду співати мохнатый шмель
Xвостокрутелка• 10 июня 2022
Такое. Толстые колосья.
Проня_Прокоповна• 10 июня 2022
Ответ дляРожки-да-ножки
Буду вдячна)
Робила в неї і бровки, і губи і міжвійки. Дуже гарно робить
автор Рожки-да-ножки • 10 июня 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
Дякую)
Не прохожу мимо• 10 июня 2022
плохо очень нижняя линия брови
Кошечка-муркошечка• 10 июня 2022
Так уже не модно такое на лице

Доль Чекомбана• 10 июня 2022
Такі вже не модні.
Доль Чекомбана• 10 июня 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
Міжвійки це як
Мядуза аля моргонер• 10 июня 2022
а що за майстер?
Вам телефонограмма• 10 июня 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
Губами довольны, сколько дежится?
olga_ran• 10 июня 2022
Мені не подобається, але видно що робота хороша , акуратно зроблена в тій техніці
Але я люблю більш натуральні і не настільки заповнені кольором брови
Моль Молливна• 10 июня 2022
Такие прилизанные фото, что понять как оно на самом деле невозможно.
И слишком графические брови.
БЦАшка• 10 июня 2022
как-то грубо сделано
Моль Молливна• 10 июня 2022
Ответ дляДоль Чекомбана
Міжвійки це як
Стрелка. Межресничка.
Есть разные.
Кактус из кожезаменителя• 10 июня 2022
Це жах, ще й коричневі. Ви колись в житті бачили коричневі брови? Купіть собі перманентну фарбу кольру графіт і пвдберіть час витримки. І все буде нормально. Як мінімум природньо.
Проня_Прокоповна• 10 июня 2022
Ответ дляВам телефонограмма
Губами довольны, сколько дежится?
Губи я робила в іншої, до якої мені подруги подарили сертифікат, вона мені їх спортила, 4 рази виправляла і погано було. Ця, що я скинула виправляла попередню роботу, виправила як на мене добре

Проня_Прокоповна• 10 июня 2022
Ответ дляВам телефонограмма
Губами довольны, сколько дежится?
Проня_Прокоповна• 10 июня 2022
Ответ дляДоль Чекомбана
Міжвійки це як
Ось мої брови і міжвійка. Підведено ніби з середини.Очі не фарбовані
пАлАвинкА• 10 июня 2022
Не делайте у нее.
Мне тоже не нравятся работы.
И вообще,нужно выбирать то,что нравится тебе.
Моя мастер делает естественно,очень красиво! Я посоветовала подруге своей. А подруге не понравилось, типа отдала деньги,а все естественно, она хотела,чтобы было видно,как татуаж)))
пАлАвинкА• 10 июня 2022
Так же моя делает межресничку. Красиво и естественно)
Помидорина• 10 июня 2022
Ніяк, це не брови, а хащі в лісі
Робот Вертер• 10 июня 2022
Мне такая форма нравится.и сделано аккуратно. Девочки, которые фукают -покажите свои брови