Бабка_в_кедах• 10 июня 2022
Развожусь, давно было пора, но я не готова морально прожить остаток жизни одна
Я ужасно боюсь одиночества, мне плохо одной, а возраст/вес/внешность такие, что ,скорее всего, буду одна.
Я растерялась, не знаю, как взять себя в руки, будто не умею жить одна...
Добрый Йиннот• 10 июня 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
А где ковырять ?
’Вас нет у себя самой’. - да, так себя и чувствую
Потихоньку.
Мелкими шажками, но методично возвращать себе себя.
По щелчку это не работает.
Вот вы расскажите для начала, почему развод и кем инициирован?
По щелчку это не работает.
Шумелка Мышь• 10 июня 2022
Не переживайте. Одной тоже хорошо. Я несколько лет назад развелась, сначала была тоска ужасная. Казалось, все пропало и меня в жизни больше ничего хорошего не ждет. Ну ладно, думаю, буду жить ради детей. А потом привыкла и поняла: да жизнь то хороша, независимо замужем ты или нет. Нет, конечно, когда муж хороший, то лучше быть с мужем, но когда ты живешь с мужем только, чтобы числиться замужем (или ради детей) - то не стоит, в таком случае одной куда лучше.
{СоJIнТсЕ}• 10 июня 2022
Ответ дляДелайКак_Я
Ну с мужиком намного лучше, чем без).
Я бывала)
Дивлячись з яким, іноді все навпаки, і взагалі є люди, яким добре без стосунків
Заикальница• 10 июня 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Вільна 46 -річна жінка з зайвою вагою
это разве не приговор ?
Ні ) не приговор ) ви вільна жінка, яка в 46 почне нове і яскраве життя) трохи поплачете, потім візьмете себе в руки, підете на танці або фітнес, схуднете, ще й нових друзів заведете ) а там вас знайде нова доля :)
{СоJIнТсЕ}• 10 июня 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Все просто, поруч з людиною прожила від 20 років до 45 років, тому і боляче
Чому вирішили розійтись? Що стало останньою краплею?
Смурфик• 10 июня 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
О, ужас, обнимаю вас, а кто инициатор
Не обижаюсь• 10 июня 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Вільна 46 -річна жінка з зайвою вагою
это разве не приговор ?
О Боги, що ви собі напридумували, я вийшла заміж вдруге в 45 років, маючи двох дітей меншому було 10. Чоловік дуже забезпечений і люблячий, в нас справжня сім´я. І у вас все буде добре! Щастя вам!
постою_послушаю• 10 июня 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Вільна 46 -річна жінка з зайвою вагою
это разве не приговор ?
Приговор это то, что слово ’вільна’ для Вас имеет негативный оттенок.
Ищите себя. Нельзя чувствовать себя полноценной только в паре, это путь в никуда.
{СоJIнТсЕ}• 10 июня 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
есть дети, взрослые, живут отдельно
Боже, яка краса👍🏻 Вітаю вас з вільним і незалежним життям, запевняю воно вам сподобається, нарешті буде можливість пожити для себе і так як хочется 🎉
ЖаннаНеАгузарова• 10 июня 2022
Автор, поживите немного одна. Сначала будет странно и непонятно. А потом как нахлынет чувство свободы - вы не захотите замуж. Но это если вы найдёте себе хобби, будете гулять, встречаться с друзьями и станете счастливой. Если будете перемещаться от дивана на работу и к холодильнику будете страдать.
Не прохожу мимо• 10 июня 2022
Ответ дляОйЙой
Открою секрет: перед рассветом ночь самая темная.
И, как говорится, плавали, знаем.
Ваш секрет все знают
Жидкость для снятия глаз• 10 июня 2022
Ответ дляfrumoasa17
Я вже звикла до таких думок. Ну не щастить мені з чоловіками. Раз так, то не треба. Буду самотня. Головне що дитина є
Шукайте, бажайте, прагніть, якщо є бажання, Всесвіт почує. Я була самотря 6 років, а тепер 11й рік жіночого щастя. І чим визначеніші будуть критерії пошуку, тим ймовірність вища.
СтрашнаяНаташа• 10 июня 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Якщо ви розводиться, то не так все й добре було, значить є на те причини. Про що жалкувати? Чи у вас є якесь запасне життя і вже його ви проживете добре, а це можна і ’якось так’, аби не одній? Що поганого у свободі?
Бабка_в_кедах
• 10 июня 2022
Ответ дляДобрый Йиннот
Потихоньку.
По щелчку это не работает.
Вроде как мной, вообще не понятно, просто я уже поставила последнюю каплю в этой канители
frumoasa17• 10 июня 2022
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
Щоб ще розлучитися чи він загине. Моє серце не залізне(
Бабка_в_кедах
• 10 июня 2022
Ответ дляНе обижаюсь
Дякую
Дую ветер• 10 июня 2022
Ответ дляfrumoasa17
Я пробачаюсь,я знаю про ваше горе....даже співчуваю вам...а це ваш перший чоловік був?
Кастрюлька• 10 июня 2022
Автор. Я вам завидую. Очень хочу развод. Вы очень счастливы должны быть, просто пока это не осознали.
Курс капусты• 10 июня 2022
Ответ дляfrumoasa17
Сколько вам?
Бабка_в_кедах
• 10 июня 2022
Ответ для{СоJIнТсЕ}
Я вже почала, харчуюся лише по кафешкам, завжди про це мріяла, і одяг прикупила новий, але поки цього мало.
Так точно!• 10 июня 2022
Ответ дляНе обижаюсь
Де познайомилися?
ЖаннаНеАгузарова• 10 июня 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Вільна 46 -річна жінка з зайвою вагою
это разве не приговор ?
Ваше ’,вільна’ звучить як позор з розряду ’ стидно людям в очі дивитися’.
Так вільна! І це чудово. Діти дорослі,ніхто не ниє і не скиглить. Ні перед ким не треба виправдовуватися. Додому спішити не треба, можна гуляти у парку, ходити в басейн, на виставку, їздити на відпочинок такий, як хочете тільки ВИ.
Морковна• 10 июня 2022
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Мені вас не зрозуміти. Якось же ви без нього жили до зустрічі з ним? Люди поряд у житті нам потрібні тільки для того, щоб з ними нам було краще, ніж без них. І все.
А детей тоже ваша формула касается? Жили же ДО них, а?
frumoasa17• 10 июня 2022
Ответ дляДую ветер
Другий.
Жидкость для снятия глаз• 10 июня 2022
Ответ дляfrumoasa17
Я ж не в курсі. Бачу нижче дописи
{СоJIнТсЕ}• 10 июня 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Треба трошки часу, щоб пережитки разлучения, спочатку депресія, страх, самотність, сльози, п потім нове яскраве життя 😍
Дую ветер• 10 июня 2022
Ответ дляfrumoasa17
Другий.
Ну ви ще така молоденька....все ще попереду! Бажаю вам всього найкращого та зустріти свою людину!