_ЯгодаМалина_• 12 июня 2022

Ну что, Ванга не угадала... Какая следующая дата?

Вот тема была про 12 июня....https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3144614

Как же хочется чтоб все это поскорей закончилось, хочу вернуться домой, уехала ради ребенка....Цепляюсь за любую надежду....Но понимаю, что спасти нас может только какое то чудо.....Запад не торопится помогать, а что мы можем против такого монстра.....
феечка.• 13 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Я конкретно вказала, чому у Львові роблять більше. І це в першу чергу технічні моменти! Як цього можна не розуміти?
Я поважаю всіх, хто допомагає. І ні слова не сказала, що хтось десь поганий. Направду цікавлюсь, де і як помагають, а мені закидають відразу щось незрозуміле типу «Да канєшна, толока ви!».
Оце вже ваші фантазії, які ви не маєте права мені приписувати.
Всі випадки, які ви описуєте (ви одна назвали конкретні), є поодинокими, бо це в процентному співвідношенні мізер до загальної картини.
Я знаю багато конкретних випадків допомоги біженцям, і все від приватних осіб, але це нікому тут не цікаво) Цікавіше розтягнути на пару сторінок міф про дороге житло, а коли показуєш дешевше, то все рівно щось ти не те кажеш, бо здалеку краще видно)
Ви так бачите мене через призму ЗУ. Ось і все. 💐
Удалено администрацией...
LoveYou• 13 июня 2022
Ответ дляфеечка.
Удалено администрацией...
Таким тоном говоріть із рашистами 😊
феечка.• 13 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Таким тоном говоріть із рашистами 😊
Так ви та сама рашистка
Jhenya_Sh• 13 июня 2022
Ответ дляLoveYou
В якому ще місті роблять так, як це роблять у Львові? От напишіть ше якесь, хоч одненьке, дійсно цікаво) Де так довозять на евакуаційному поїзді чи автобусі прямо до місця призначення, лікують, селять в контейнерні містечка, спеціально збудовані для біженців, дають гуманітарку (одяг і їжу), проводять по питанню біженців різні збори на вищому рівні (мерія приймає представників різних країн). Вже мовчу про простих людей зі Львова, яким біженці ох як «вдячні»(( Не роби людям добре - будеш поганим. Оця приказка в дії.
Хорошо волонтерить в тихом безопасном городе, принимая беженцев. А вы покатайтесь под обстрелами по Николаевской области между Николаевом и Херсоном, и думайте, выживете вы после поездки или нет, отвещите людям в селах гуманитарку. Вот это волонтеры, но они молча делают свою работу, а не хвалятся, какие у них нимбы и белые пальто. Скромнее надо быть, легко во Львове волонтерить.
Lada_333• 13 июня 2022
Ответ дляKalinaira
Не приоритет. Местные там работать не будут. Они к другим деньгам привыкли. И к другим заработкам.
местные это вы про какую местность? У нас обычные ЗП в регионе, не высокие
LoveYou• 13 июня 2022
Ответ дляJhenya_Sh
Я ж не за себе пишу, а за інших місцевих людей, то чого мені бути скромною? Я в захваті від наших людей, але я в шоці від того, як їм плюють за ту ж допомогу. Маю конкретні випадки зневаги. То ж про біле пальто не мені розповідати..
Мені шкода кожного, хто страждає у цій війні, але писати таке типу «покатайтесь под обстрелами» верх цинізму, злоба. І за що? За те, що я захищаю місцевих і горджусь ними? Я ж при цьому не кажу, що всі інші погані, але всі інші чомусь беруть то на свій рахунок і самі себе принижують. То як в притчі по зелене волосся)
КлаваЧерепиця• 13 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Ви таки пихата і зверхня.
І ще раз всіма своїми постами підкреслюєте, що вважаєте себе та жителів ЗУ винятковими і кращими за інших.
Ви помиляєтесь - ви не кращі, не милосердніші, не добріші за всю решту жителів України. І волонтерство ваше таке саме, як і в решті України, а не краще.
І поганих людей в вас не менше, ніш в інших регіонах.
Так, хорошого теж багато, і людей, і вчинків. Як і в решті України.
Прийміть це як данність, не вимагайте особливого ставлення, і переставайте всюди тицяти обідки, що вас ображають і не люблять. Це не так, це просто ваше викривленне сприйняття реальності.
І ще раз - для перемоги зараз ВСІ роблять, що можуть, а не тільки ЗУ. Просто в ЗУ можливостей трохи більше, бо території, люди і підприємства менше постраждали.
LoveYou• 13 июня 2022
Ответ дляКлаваЧерепиця
Ви таки пихата і зверхня.
Це ваше бачення мене через власну призму. Я ні слова не сказала, що у нас кращі люди) Так, інші по менталітету. Все решту ваші фантазії. Хочете бачити мене пихатою - бачте, це таки ваше право. Всього доброго❤️
@ альонка@• 14 июня 2022
Ответ дляkoreshk9
А чоловіків мали залишити в стертій з лиця землі, наприклад, Попасній? Чи як? Всі переселенці стали на облік у воєнкоматах, до речі, і більшість вже на фронті, не всі, бо всі не треба, так само як і не всі чоловіки із західної на фронті. На халяву? Ви уявляєте як це в один день втратити все, виїхавши в одному комплекті одягу і невеликою сумкою? І повертатись нема куди, не те що будинок, а місто чи село зруйноване вщент? Працювати? Немає на західній роботи для всіх, от просто немає, її там і до війни не було, саме тому багато працювали закордоном. Алкоголь -тут неоднозначно, але можливо хтось так долає горе, а власних алкашів на західній також досить багато і до лютого було. І доречі гучні весілля і гуляння влаштовують місцеві, а не переселенці
Огидно читати,ви не краща за вашого опонента фу.
феечка.• 14 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Запоріжжя набагато більше викладається чім Львів
Ви б не тренділи , а зібрали речі до нас в лікарню, хлопцям футболки, труси, потрібні завжди
Kalinaira• 14 июня 2022
Ответ дляLada_333
Не высокие´это сколько ?