Я, з середньої школи вчилась в рф.
Так склались тоді обставини.
І ось зараз вспоминаю +-2004 рік ( якраз через рік після приходу путіна до влади), тоді нас школярів заставляли вчити гімн, співати його щопонеділка перед початком уроків, всіх, від першачків до одинадцятикласників, просто в коридорі школи, виходили всі, що було за запізнення? Якась страшна кара, але яка саме я не пам´ятаю.
Це все наводить на думи, що ще тоді почало зарождатися те що є зараз. Чи в мене вже параноя?
Так склались тоді обставини.
Aneto4ka777• 14 июня 2022
Не учили гимн. Не играл никогда на линейках. Укр.мова в школе как предмет была.
Mikulishna• 14 июня 2022
Гимн Украины в мои школьные годы учили, конечно. В школе массово не пели, насчет линеек уже не помню
PAJAMA ROOM• 14 июня 2022
Вчили на уроці музики.
На урочистих заходах у школі звучав, вчилася у 90х.
Tolko-beauty• 14 июня 2022
Учили, в дневник вклеивали гимн и флаг, Луганская обл. Школу закончила в 2008
lastochka936• 14 июня 2022
Школу закінчила у 2000 році.
Чернігів.
Вчили гімн.
Перед початком кожного урока укаїнської мови всі стоячи читали молитву за Україну.
’Боже єдиний великий, нам Україну храни...’
Всі предмети викрадалися українською.
Чернігів.
Вчили гімн.
Всі предмети викрадалися українською.
Теодор Бастард• 14 июня 2022
Я учила в первом классе гимн СССР, я его до сих про помню. Гимн Украины потом постольку поскольку. Да, он играл на линейках, на подъёме флага. Но петь его никто не заставлял да и слов мы не знали, ну максимум первый куплет. Запорожье
Теодор Бастард• 14 июня 2022
Ответ дляvray
А кто- то помнит по радио. Реве та стогне Днепр широкий?😂 6 или 7 утра?
О, вот эту на пении в начальных классах пели и учили ноты. Там тоника ДО, как сейчас помню. Ещё ’щебетала пташечка під віконечком’ была в репертуаре, пели всю четверть напролет 😂
Mrs.Ochmonek• 14 июня 2022
Ответ дляvray
о 6й, і це було прекрасно для підйому)
Romashechk@• 14 июня 2022
Перший клас мій припав на 1989-1990 н.р. Пам´ятаю , як хвилювалася перед 1 вересням , не спала до півночі і чула по радіо гімн ссср . Того ж року мама мені вже вишивала вишиванку. В 2-му класі нас мали зробити жовтенятками , але сказазали , що відміняється , я десь трохи може і засмутилася, як то так... В 3му класі ( 1992-1993 н.р) ми записували в зошит гімн України і вчилися його співати . Вже тоді в нас були уроки релігії офіційні , вивчали звичаї українського народу і т.д. Хоча в нас і так дома святкували всі релігйні свята і ці традиції не були чимось новим , але все одно було дуже цікаво.