Ryhlik• 15 июня 2022

Як можна прискорити повернення коштів, які списав банкомат?

Знімала гроші з карти Монобанку у банкоматі ПриватБанку,сума стрималася, гроші не видав.Приват сказав,що питання не до них.Монобанк написує, що 60 днів буде вирішувати,бо гроші списано.Як можна пришвидшити цей процес,була списана сума мого місячного утримання і двох дітей?Скаргу в Приват банк писати чи Моно чи що робити.Порадьте будь ласка
Анна-3006• 15 июня 2022
звонить на горячую линию постоянно

Yana_pl• 15 июня 2022
Не допоможе нічого, бо така процедура. Коли інкасують банкомат привату, тоді і виявиться у них лишні кошти. Туді вже вони підуть на возврат. Але це меньше 60 днів, може вам сказали до 60 днів? Все залежить від інкасування банкомату приват. Вони бистро ставять гроші на повернення, в той же день. А от Моно під питанням, як бистро зарахують..
Yana_pl• 15 июня 2022
Ответ дляАнна-3006
звонить на горячую линию постоянно
І шо станеться? Раді неї одної банкомат не побіжать відкривати. Це все витрати на інкасацію. Є процедура, у кожного банку свій термін. У Приваті раніше було 45 діб, що там з Моно, я не знаю.
автор Ryhlik • 15 июня 2022
Ответ дляYana_pl
Приват банк була інкасацію в той самий день,я точно дізналася
Yana_pl• 15 июня 2022
Ответ дляRyhlik
Тоді питання тільки до Моно.
_MadonnA_• 15 июня 2022
Ответ дляRyhlik
Сейчас не знаю , сколько у них на разрешение спорных ситуаций и выявление излишек . Попробуйте все таки приват дёргать , от них зависит зачисление на вашу карту