Вчора зробили, була вночі температура, а зранку по-великому сходила вже 3 рази підряд повний памперс пюре… відчуває себе наче добре, але невелика температура є. Що робити? На грудному, даю постійно їй, щоб пила
вкрации• 17 июня 2022
Автор,можно спросить,почему не стали делать прививки позже,с года,например? Я для себя интересуюсь,скоро рожать в чужой стране,боюсь делать прививки такому маленькому ребенку,хотела бы начать с года,так как ни с кем кроме родителей и врачей он контактировать не будет.
Красавица писяная• 17 июня 2022
Ответ длявкрации
Делайте с года, я старшему делала после 1, младшей к 2 годам начали
Красавица писяная• 17 июня 2022
У старшего тоде такая же реакция была, после каждой прививки понос
Бармалеина• 17 июня 2022
Ответ длявкрации
Я тоже боялась+ плюс периодически проявления атопического дерматита. Поэтому первую прививку сделала ребенку в 4,5 года. И жалею, что старшего ребенка прививала по графику до года(, хотя ребенок все прививки перенес нормально, но считаю, что это большая нагрузка на детский организм.
Твоя подруга• 17 июня 2022
Извините, немного не в тему. Почему не поделать ребенку прививки позже? Когда организм не окреп?
Я поделала все прививки в 3 года. Только бцж в год сделала.
Никаких побочек.
Зачем над малышами измываются?
Миллион раз от подруг слышала что температуры и все что угодно. Зачем???
Никаких побочек.
Зачем над малышами измываются?
Твоя подруга• 17 июня 2022
Ответ длявкрации
Вы планируете остаться в той стране на ПМЖ?
вкрации• 17 июня 2022
Ответ дляТвоя подруга
Думаем весной переехать в другую,еще не решили.
Ответ длявкрации
Захист буде сильніший. Не дарма зробили календар щеплень
Маленькі дуже вразливі до вірусів і смертність від захворювань складає аж 15-20%…. Мені дитина дорожча.. не дай Бог захворіти( плюс, їх зробив до 6 місяців і далі в рік, півтора і 6 років. А коли дитина більша щеплення дуже болючі вона все буде памятати( не хочу, щоб мучилася від болю((
Ответ дляКрасавица писяная
Смекту давали?
Ответ дляТвоя подруга
Никаких побочек.
Зачем над малышами измываются?
Никаких побочек.
Зачем над малышами измываются?
Захист сильніший. Якщо захворіє, то дуже тяжкий перебіг буде і можлива смерть.
Ответ длявкрации
Раджу спочатку почитати про спалахи поліо в цьому році….. всі, хто кажуть не робити щеплення наражають дитинку на небезпеку((( хоча і саме щеплення ось що може принести, але мені здається потенційна користь переважає ризики, з яких є % смертності…..
Як їй тепер ту смекту дати уявлення не маю((( але я б все одно її зробила , можливо просто взяла б іншого виробника
Ответ дляБармалеина
А какую АКДС делали? Кто производитель?
Лікар дуже радила нашу…
вкрации• 17 июня 2022
Ответ дляJulia-6115
Где ребенок до года его подхватит?
Ответ длявкрации
Где ребенок до года его подхватит?
Просто раджу все перевірити перед тим як приймати рішення. Я вирішила зробити зараз. Хтось вирішує не робити або купити або відстрочити . Добре знати всі за і проти
Бармалеина• 17 июня 2022
Ответ дляJulia-6115
Автор, у моїх подруг є невакциновані діти: дві дівчинки 12 і 13 років, хлопчик 7 років. І нічим вони особливо не хворіли, мені здається, що навіть в лікарнях ніколи не лежали. Думаю, що ви перебільшуєте ризики для невакцинованих дітей. І до речі, коли я планувала робити АКДС дитині, то поцікавилась, які є вакцини в поліклініці і які ще є варіанти, читала відгуки, зробили аналіз крові. І як мені пояснив педіатр, що ніхто не дасть гарантію, як перенесе дитина вакцинацію, у кожного індивідуальна реакція. Хай у вашої дитини все буде добре! І якщо в цей раз була така реакція, то можливо з третьою дозою краще трошки зачекати.
Ответ дляБармалеина
В цьому році зареєстрували спалахи поліо… добре, що ці діти не були одні з них. Але хто може гарантувати, що вони не зіткнуться з зараженими? А лікування нема….