ГейСюда• 18 июня 2022
Школа оффлайн в спокойных регионах , согласны отпустить ребенка?
Результат:
вже голосів:
66 (42.86%)
Да
61 (39.61%)
Нет
27 (17.53%)
Не определилась
ША все! я пришла• 18 июня 2022
Спокойные области, по моему мнению это только 2- на букву З и букву Ч
Любви вам!• 18 июня 2022
Ответ дляСхема сыра
Я з Харкова, зона бойових дій. Рідні у Львові, буває всяке, але не таке, як в нас. Новини читаю регулярно. Краще там, ніж тут.
Людям важко зрозуміти різницю між містами де йдуть бойові дії і містами де ракетна небезпека. Коли виїхали з Харкова, перше що мене довело до сліз в місті далекому від бойових дій, це авто з автошколи, з учнем за кермом... Це було для мене уже мирним життям...
вАлнуюся сильнА• 18 июня 2022
Ответ дляСхема сыра
Добре. Розмова ні про що виходить. Почали за одне, а закінчуємо іншим.
Схема сыра• 18 июня 2022
Ответ дляЛюбви вам!
Мене бісять кафешки з людьми там, де більш-менш тихо. Сидять, а потім кричать, що ракети...
вАлнуюся сильнА• 18 июня 2022
Ответ дляЛюбви вам!
Якщо каміння в мій город, то скажу ,що я з Ірпеня.
Можу розказати як воно. Тому не ви одні розумієте різницю. І про бойові дії,і про ракети і про окупацію ... У всьому різницю знаємо
Гороховая• 18 июня 2022
Ответ дляСхема сыра
Казали, що державну неначе.
Я працюю в державній. Тільки дистанційка
Любви вам!• 18 июня 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ні в якому разі не в вашу сторону. Це узагальнений образ, що яка різниця в якому місті. Що до школи, в Вінниці де ми зараз мої діти самі їздять містом і скоріш за все підуть тут до школи, і якщо вона буде очно, то я за. В Харкові ми живемо в такому районі, що я за продуктами б не вийшла, хоча сусіди живуть і діти гуляють. В кожного зараз своя реальність.
ГейСюда
• 18 июня 2022
Ответ дляСхема сыра
На пляжах и в парке полно детей ,аттракционы и прочее
Схема сыра• 18 июня 2022
Ответ дляГейСюда
Да, это ж надо так рисковать...
dahashutka19• 19 июня 2022
Ответ дляNebahat Gunay
Днепр, в форме выбрала дистанционно, вы разве не понимаете что те твари будут целиться по школам!? Очно вряд ли пущу до окончания войны или заморозки ..
Тоже выбрала дистанционно, но большая половина класса и учитель
хотят офлайн. Как говоритучитель, что они готовят подвал . Но, подвал это не бомбоубежище. Посмотрим, что будут в сентябре.
Додекаэдр• 22 июня 2022
Ответ дляСирожено_пирожено
Звичайно. Всюди всі ходять, то чому б не в школу?
Школа это массовое скопление детей... Потенциальная мишень
Додекаэдр• 22 июня 2022
Ответ дляЛюбви вам!
А мы выехали из Харьков а и увидели как в Полтаве с колясками по улице гуляют.... Я в шоке была. Блин, да я голову не могла помыть!!! Вдруг бомбить. Начнут и убегать прийдется а я с мокрой головой. Спали одетые.... А уехали так ребенок смог пижаму одеть на ночь.... Те кто не в горячих точках вообще не представляют что опасно детей в школу отдавать. Они не прочувствовали опасность....