Хата на мати• 16 июня в 10:22
Як навчаєтеся, виїхавши закордон?
Дівчата, хто як організовує освіту дітям, якщо вам довелося виїхати з України? Зберігаєте українську школу, ходите в місцеву? Цікавить досвід дітей середньої школи(5-9 класи). Дуже хвилююся щоб не втратити рівень навчання у разі переїзду.
куркулиха• 16 июня в 10:24
Офлайн всегда лучше чем онлайн. Как вы собираетесь сохранять школу ? Это миф что заграничное образование хуже.
Стопясят раз обсуждала• 16 июня в 10:27
Донька закінчила 9 клас укр школи, колишній забрав її атестат. Атестат не дуже, не відповідає її знанням, але як є, онлайн уроки не відвідувала. Зараз у Німеччині переходе у 11 клас гімназії, повторювала 9. Хоче робити Абітур.
Син просто кинув укр школу. Вчиться у шостому класі гімназії. Іде клас в клас ( тобто не повторював), хоча можна б було, бо в його класі є німці старші за мого сина.
Пампушечка• 16 июня в 11:04
Закінчила 9 клас екстернатом і все
Закінчила місцеву, вступила в коледж
Голубец• 16 июня в 11:18
Вчаться за кордоном, українська освіта не має ніякої цінності, щоб її зберігати
Українська Мрія• 16 июня в 13:07
А навіщо взагалі та освіта виїхавшим? Ви ж все європейці. Працювати на складах без освіти
Крайня невістка• 16 июня в 13:28
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ото зцідилась ))) з облегшенням
Хата на мати
• 16 июня в 13:36
Ответ дляУкраїнська Мрія
Та ні, освіта потрібна…чому стоїть питання як бути з українською школою? Тому що чула від батьків, що освіта в інших країнах слабша, аніж наша, от і все
Голубец• 16 июня в 20:45
Ответ дляХата на мати
Це абсолютно не так