Фенте Фря• Изменено 19 июня 2022
Кому змінили постачальника газу на Нафтогаз?
Добрий вечір! Підкажіть,хто в знає, мені з червня автоматично змінили постачальника газу . Я навіть не знала нічого, прийшла платити і сказали, що тепер постачальник Нафтогаз… Але платіжи немає, особового рахунку не знаю, щоб зареєструватись в кабінеті. Як показники подавати,куди, до якого числа? Хто також в такій ситуації, що робите? Чекаєте рахунків поштою? В контакт центр неможливо дотелефонуватись… У нас індивідуальне опалення, боюсь, щоб не нарахували якісь суми космічні
Хто переходив на нового постачальника, у вас все пройшло гладко, який був процес?
КапитанльнаЯ• 19 июня 2022
сказали чекати, має зв’язатись нафтогаз і дати нові реквізити. Я вирішила за цей місяць не платити
ОченьПриятно-Царь• 19 июня 2022
Я щойно в новинах прочитала, що в нас змінено постачальника
Завтра спробую зареєструватися через чат-бот.
Смурфик• 19 июня 2022
А что можно не платить? У меня борг прошлого месяца, квитанция это месяц не приходила. В приват 24 вижу перевели на Нафтогаз
Фенте Фря
• 19 июня 2022
Ответ дляКапитанльнаЯ
Дякую! Також не буду поки платити, та немає куди платити, бо рахунки у нас обл/міськгазу, а мають бути нові Нафтогазу
Щось таке придумали, інформації мало, не знаю як бути. Бачу, не одна така я, то щось мусять придумати для зручності платників
Фенте Фря
• 19 июня 2022
Ответ дляСмурфик
Так рахунку особового в багатьох немає, як оплатити?
КапитанльнаЯ• 19 июня 2022
Ответ дляФенте Фря
в мене щей переплата була, гроші на рахунки не переводять самостійно, потрібно йти і писати заяву і тоді вертають на рахунок який вказали в заяві. Дурдом, останній раз платила скорше за щось...
После 18• 19 июня 2022
Ответ дляКапитанльнаЯ
І я наперед заплатила, щоб не гратися з платежами щомісяця. Тепер або йти і втрачати день в черзі, або подарувати їм ці гроші. Задовбали.
Фенте Фря
• 19 июня 2022
Ответ дляКапитанльнаЯ
Як завжди, хочеш як краще, без боргів, ще й переплата, а тепер витрачай час та нерви
Фенте Фря
• 19 июня 2022
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Чат-бот просить особовий рахунок або ЕІС-код, якщо його не знаєш, то ні в особистому кабінеті не зареєструватись, ні в чат-боті онформації не отримати
ОченьПриятно-Царь• 19 июня 2022
Ответ дляФенте Фря
А якщо ввести старий о/с із газзбута?
Я так розумію, на укрпоштах завтра буде завал
КапитанльнаЯ• 19 июня 2022
Ответ дляПосле 18
в мене майже 800грн переплати, мало ще на 2 місяці бути...
Я позаминулий місяць не платила, в минулому закинула з запасом, бо не кожний місяць маю можливість оплачувати, а тут тепер ходи і проси назад свої гроші... Тепер буду оплачувати в кінці місяця, а не на початку, а той за 2 в купі щоб точно ніде не пропали
Фенте Фря
• 20 июня 2022
Ответ дляОченьПриятно-Царь
А якщо ввести старий о/с із газзбута?
Пишуть, що новий о/р має бути в платіжці Нафтогазу або їх контакт центр знає… старий рахунок не підходить
Аноним Первый• 20 июня 2022
Ідете в застосунк 104юа, заходите за підказками на фото нижче, там еік
Затим заходите в чат бот гафогаз і вносячи еік, двзнаєтеся свій абонентський номер в нафтогазі.
@GASUA_bot
Сегодня не целуюсь• 20 июня 2022
А я сьогодні заплатила за дві квартири через Приват24,подивимось що тепер робити?
Девочки, у кого сменился поставщик, вам нужно узнать ваш EIC-код.
Узнать его можно в вашем личном кабинете на сайте 104.ua в разделе Информация.
Далее скачиваете в телегу чат бот Gasua, пишете туда EIC-код, на что вам высылают номер личного счёта. С этим счётом проходите регистрацию на сайте my.gas.ua.
Там же найдёте новые реквизиты для оплаты за газ.
Доставку газа и показания по-старому передавать на 104, пока так мне сказали.
Если вы за май заплатили предыдущему поставщику (как и я, так как меня никто не уведомил), вам нужно сделать запрос у старого поставщика (позвонить в Киевоблгаз например, если это ваш старый поставщик) и попросить перевести деньги на Нафтогаз.
Если этого не сделать, деньги пропадут, автоматом они не переводили.
Так же вы можете позвонить в колл-цент Gasua и всё расспросить, я сегодня дозвонилась без проблем.
Пацака-задирака• 20 июня 2022
Ответ дляСегодня не целуюсь
У вас подтянулись платёжки по газу?
Вы у какого поставщика?
Пацака-задирака• 20 июня 2022
Ответ дляБарабасиха
Всей Украине нет платёжек за газ.
Что его ждать не понятно
Кто был на Нафтогазе вчера появились платёжки и в кабинете и в Приват24
руки_Крюги• 20 июня 2022
Ответ дляПацака-задирака
И кто не был тоже уже в Привате есть платежки.
Фенте Фря
• 20 июня 2022
Ответ дляАноним Первый
@GASUA_bot
Старий о/р там не підтягується, якщо зараз реєструватись, моєї області навіть в переліку немає. Можливо, хто раніше зареєстрований, але зараз потрібен новий особовий рахунок внести в застосунок, а його я не знаю
Аноним Первый• 20 июня 2022
Ответ дляФенте Фря
Старий ні, не підходить. Якщо введете в боті , ЕІС номер, то підтягне новий рахунок
Фенте Фря
• 20 июня 2022
Ответ дляАноним Первый
Так ЕІС номер теж не знаю де взяти, в цьому і питання моє, бо я розумію, що саме код або рахунок потрібен, і саме їх невідомо де взнати, хіба,що чекати платіжки укр.поштою
БершкомангоЗар• 20 июня 2022
Позвоните на горячую линию, но сначала узнайте свой еic код и по нему вам скажут лицевой счёт. Его регистрируете в кабинете и там все вам покажут.
БершкомангоЗар• 20 июня 2022
Ответ дляОченьПриятно-Царь
А якщо ввести старий о/с із газзбута?
Разное количество цифр. Не получится, вам же новый присвоен.
БершкомангоЗар• 20 июня 2022
Ответ дляФенте Фря
В вашем личном кабинете, у предыдущего поставщика.