Marmel@dka• 20 июня 2022

Сохранится ли щавель под капроновыми крышками?

У кого уже был опыт, подскажите, если закрыть обычными, не закатывать и не закручивать, будет стоять? Щавель можно только присолить и хорошо утрамбовать в баночки или нужно залить водой холодной?
Lika1019• 20 июня 2022
Будет стоять в холодильнике, погребе. Я всегда закрываю капроновыми крышками. Залить водой с солью

автор Marmel@dka • 20 июня 2022
Ответ дляLika1019
А сколько соли ложите в 0.5 банку?
Lika1019• 20 июня 2022
Ответ дляMarmel@dka
А сколько соли ложите в 0.5 банку?
Одну столовую ложку чуть с горкой
AlinkaF• 20 июня 2022
Ответ дляLika1019
І я так робила, але я така мабуть хазяйка, що в мене і таке одна банка заплісняаіла. Але інші геть наче свжий щавель. Десь потім вичитала, що потрібно уважно дивитися, щоб інша трава не попала, типу укроп чи петрушка, тоді може пропасти. І тільки в холодному місті тримати.
Thatsme• 20 июня 2022
Я просто клала щавель, заливала окопом і закатувала. Ні солі, ні стерилізації. Смак борщу, як влітку
Lika1019• 20 июня 2022
Ответ дляAlinkaF
Я в погреб сразу опускаю, стоят хорошо. Но тоже было, что в одной баночке под крышкой плесень появилась. Может или щавелинка попалась плохая, или в соли что-то
irina _d• 20 июня 2022
Ответ дляThatsme
И я всегда так делаю. Сколько разных рецептов пробовала, этот самый удачный
Thatsme• 20 июня 2022
Ответ дляirina _d
Згодна, сіль міняє смак щавлю. Мені краще так
автор Marmel@dka • 20 июня 2022
Ответ дляThatsme
Сильно втрамбовували?

Thatsme• 21 июня 2022
Ответ дляMarmel@dka
Сильно втрамбовували?
Порізала його і затрамбувала. Ну не прям уже, чк капусту квашену в банку з усієї сили, але натрамбувала) Залила, закатала і шикарно, раджу.
Навіть не закаточним, а у мене просто твіст-офф були кришки. Дуже швидко і легко
Teverde• 21 июня 2022
Ответ дляThatsme
І ні стерилізувати, нічого? Так просто залити окропом і стоїть без холодильника? Супер, треба спробувати
Thatsme• 21 июня 2022
Ответ дляTeverde
Так, стоїть. У мене в погребі стояв, аое я рідних пригощала, то в них і в хаті стояв теж. Щавелеваикислота, я так розумію, консервантом виступає тут, то нічого йому не буде. Я бачила рецепти, що і просто з криниці водою заливають, але я не ризикнула. Банки, кришки я простерилізувала, як завжди на всю консервацію (кришки у окропі пару хвилин, банки - на 3 хв в мікро), наклала щавлю, залила, закрила, догори дном, укутала і все ок. Мені так навіть простіше, ніж в морозилці місце займати.