Разачаровусь_очень_быстро• 20 июня 2022
Оон пришел отказ в помощи
Обидно,а почему так?(
Разачаровусь_очень_быстро
• 20 июня 2022
Ответ длябибизяна
Nrc? И мне пришел. Но я другую получаю, скорее поэтому
Я вообще не получаю никакую
Ноу коммент• 20 июня 2022
А вы давно заявку подавали?
Я ещё 13.05 и никакого ответа. Это уже и не ждать?
Разачаровусь_очень_быстро
• 20 июня 2022
Ответ дляНоу коммент
А вы давно заявку подавали?
14.05 подавала(((
Разачаровусь_очень_быстро
• 20 июня 2022
Ответ дляИдущаяповолнам
А когда оформляли и где? Смс пришла с отказом?
Нрс,да,смска пришла
Разачаровусь_очень_быстро
• 20 июня 2022
Ответ дляЗасомневаю
мне тоже отказ nrc.
и 1k project
А вообще, получаете какие нибудь выплаты?
Наращиваю_Интелект_Дорого• 20 июня 2022
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Нрс,да,смска пришла
А вы впо?
Засомневаю• 20 июня 2022
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
только наши впо получила за 2 мес, и то не знаю за какие именно, но думаю уже не важно и больше не будет
Слабый пол• 20 июня 2022
Ответ дляЗасомневаю
мне тоже отказ nrc.
и 1k project
За 1 k project навіть не чула. За ООН ми, мабуть, рекордсмени по очікуванню, подавала з 11 березня протягом 10 днів з трьох різних номерів. Жодної смс. Вже і не чекаю. Крім 300 нічого не отримала. Але отримала непогану роботу, може через це і не дають ніяких допомог. Зарплата 3 тисячі, але ж їх платять аж 20 числа наступного місяця за попередній, ще й з першої вирахували за житло, другу чекати місяць тепер.
Слабый пол• 20 июня 2022
Ответ длябибизяна
А ці хіба зараз не лише в Лодзі дають?
Засомневаю• 20 июня 2022
Ответ дляСлабый пол
1k project погугліть, це неурядова, типу від приватних донорів реципієнтам, яких вони виберуть. шось таке. разова сумма 1тис євро
Анчо Ус• 20 июня 2022
І мені відмова сьогодні від nrc. Подавала 3 травня. Але отримувала від ООН. Може тому
Слабый пол• 20 июня 2022
Ответ дляIsa Dora
Читала что абсолютно всем пришел отказ. Вроде писали что у них нет финансирования.
Ні, в Лодзі на початку місяця отримували багато людей першу виплату
бибизяна• 20 июня 2022
Ответ дляСлабый пол
А кем работаете?
Чемодан-Вокзал-Майами• 20 июня 2022
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
14.05 подавала(((
Так это хорошо , работать нужно !
Леплю из пластилина• 20 июня 2022
Ответ дляАнчо Ус
Від оон за всі три місяці отримували?
кнопкодав• 20 июня 2022
Отказ NRC пришел всем. Даже тем, кто нигде вообще не подавался больше. На фейсбуке куча возмущений.
Многодетные, инвалиды, матери-одиночки... всем отказ.
Слабый пол• 20 июня 2022
Ответ длябибизяна
А кем работаете?
На складі, нічні зміни бувають, як і всі тут. Просто не потрібно знати мову було для працевлаштування і оформлення по умові о праці. Тому і вважаю роботу хорошою. Звичайно, про кваліфіковану працю поки що взагалі не йдеться, вчу мову.