Мир Мир Мир!• 22 июня 2022

Кто лишал родительских прав?

Какие нужны условия? Если не платит алименты (долг около 80К) и звонит 1 раз в 2-3 месяца - весомый аргумент? Самому реально иск в суд составить или идти к юристу?
Ручки-Крючки• 22 июня 2022
Что значит алименты не платит? Они идут сразу из зарплаты

Плюшевая дыба• 22 июня 2022
вам самой составить нереально
причины вообще не катят
Плюшевая дыба• 22 июня 2022
и смысл?
Губка Боб• 22 июня 2022
Статтею 164 сімейного кодексу України визначені підстави позбавлення батьківських прав. Несплата аліментів такою не є, так як за це передбачена інша відповідальність. Є безліч прикладів позовів у інтернеті, просто треба зібрати побільше доказів невиконання батьком своїх обов´язків
Ширли-Мырли• 22 июня 2022
Если звонит раз три месяца, уже выполняет свой долг
автор Мир Мир Мир! • 22 июня 2022
Ответ дляГубка Боб
Например, какие должны быть доказательства?
автор Мир Мир Мир! • 22 июня 2022
Ответ дляШирли-Мырли
Это ты, бывший муженек?
Ширли-Мырли• 22 июня 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Это ты, бывший муженек?
Ага
Разачаровусь_очень_быстро• 22 июня 2022
Нет, не весомый. Долг 200 тыс и то не весомый (по 1000 грн/мес).
Даже не представляю, что считается весомым

автор Мир Мир Мир! • 22 июня 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
и смысл?
Чтоб не содержал отца
KaterionOK• 22 июня 2022
Батька не знають в школі/садочку/гуртках і про це у вас є довідка. Висновок психолога про ставлення до батька самої дитини.
автор Мир Мир Мир! • 22 июня 2022
Ответ дляKaterionOK
Считает, что его папа самый лучший. Почему - одному богу известно
Плюшевая дыба• 22 июня 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Чтоб не содержал отца
не заводитесь, у вас нет оснований
лучше притяните его к административной и уголовной ответственности за неуплату-это более реально и повод не содержать отца
Плюшевая дыба• 22 июня 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
ну так тем более куда вам лезть
а сколько лет ребенку?
KaterionOK• 22 июня 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Скільки дитині років?
автор Мир Мир Мир! • 22 июня 2022
Ответ дляKaterionOK
Скільки дитині років?
11 лет сыну
KaterionOK• 22 июня 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
11 лет сыну
Автор, не подавайте поки що. Шансів мало. (Це я вам як адвокат по сімейним справам кажу). Відповідач надасть до суду висновок психолога (шкільного, наприклад) і все. Справа вами буде програна. У вас ще буде можливість подати цей позов, дочекайтеся, поки дитина сама зробить висновок щодо свого батька (але ви також маєте дитину до цього підвести неагресивно).
автор Мир Мир Мир! • 22 июня 2022
Ответ дляKaterionOK
Т.е. нужно плавно ’тыкать носом’: вот смотри, какой у тебя папа? И еще, можно ли подать штраф, если ни разу за 4 года не были уплачены алименты?
KaterionOK• 22 июня 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Обов’язково подавайте на нарахування пені. Да, «іменно плавно», і підводити дитину до правильних висновків. І не поспішайте. До такої справи потрібно ретельно готуватися і все-таки бажано з адвокатом (без адвоката - не ваш варіант, бо ваш відповідач буде в суді лити крокодилячі сльози, щоб його не позбавляли).

Organic• 22 июня 2022
Ответ дляРучки-Крючки
Вы что в СССР живёте, не знаете, что у нас половина не трудоустроена, а половина на минималке?
Organic• 22 июня 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Чтоб не содержал отца
Что бы не содержал отца, не нужно на алименты подавать
KaterionOK• 22 июня 2022
Ответ дляOrganic
Не пишіть єрунду. Відсутність позову про стягнення аліментів може свідчити про те, що батько добровільно сплачував аліменти!
А от наявність виконавчого листа і заборгованості як раз і буде свідчити про те, яким чином і в якій сумі, і як вчасно сплачувались аліменти на дитину.
Ручки-Крючки• 22 июня 2022
Ответ дляOrganic
Каким де образом автор насчитала 80к
3@йk@• 22 июня 2022
Знайомий позбавив матір з першого ж разу, з допомогою адвоката думаю все можливо