rojia• 24 июня 2022

Чи може комунальне підприемство подати до суду, якщо е реструктуризація?

Ситуація. На маминій квартирі був борг за опалення 30 тисяч. Я переоформила на себе квартиру в вересні. Сплатила 10 тисяч боргу відразу, більше не могла.
На решту сумми підприемство подало до суду.
Взимку був суд в грудні, після суду ми домовились що вони не будуть передавати документи в виконавчу службу, а я відразу сплачу їм пеню і зроблю реструктуризацію.
Сплатила 9 тисяч судового збору, річних, інфляцийних, пені на рахунок постачальника послуг.
І на чистий борг в 20 тисяч зробила реструктуризацію на рік.
З січня своечасно кожного місяця сплачую поточні нарахування + реструктуризаію.
В травні дізналася що підприемство припиняе роботу, з червня в нас новий постачальник тепла і гар води.
Телефонувала новому постачальнику, там сказали - ми вас беремо з нуля, всі борги ви сплачуете попередньому підприемству.
Дзвонила в ту контору де в мене реструктуризація, спочатку сказали просто сплачуйте як платили, потім що треба оплатити все до вересня, бо в вересні ми повністью закриваемось.
А зара отримала повідомлення претензію -типу у вас 12 тисяч боргу, ми будемо подавати до суду, стягувати пеню, річні ітд ітп 0_0
Питання, це взагалі законно ? В мене вчасно сплачена реструктуризація дійсна до січня 2023 ( я все ще маю надію що її просто передадуть новому постачальнику). Я за всю сумму вже сплатила зимою пеню і нарахування які призначив суд, в 2022 в мене все оплачено вчасно, а мені говорять - ну там пеня за 2022 ще буде бо борг е борг, ну ми закриваемось і тому не важливо що у вас реструктуризаія, ви маете все сплатити до вересня, ми поки до суду не подаемо, це попередження, но можемо подати до кінця літа 0_)
Хмельницький. Підприемство з яким реструктуризація - Південно Західні тепломережі. Нове підприемство постачальник Хмельницьктеплокомун енерго.
ksusha1155• 24 июня 2022
На час вп борги по комуналці заборонили стягувати через виконавчу

Anas tasia• 24 июня 2022
Ответ дляksusha1155
І нараховувати штрафи та пеню за прострочені платежі
Якщо є реструктуризація — треба просто зрозуміти, як законно Вам її виплачувати поступово далі та й все
Конфет04ка• 24 июня 2022
Ответ дляAnas tasia
Надеюсь, что только за долги, которые образовались во время ВП.
Anas tasia• 24 июня 2022
Ответ дляКонфет04ка
Не знаю точно, якщо чесно. Ймовірно, що так. Але з іншого боку, є люди, які старі борги не виплатили до війни, а тут оп.. комусь і їсти нічого.
автор rojia • 24 июня 2022
Ответ дляAnas tasia
Я теж думаю, не тільки в мене реструктуризація. Якось мають це законно вирішити як підприемство припиняе роботу. Сплачувати якось далі, адже воно державне.
Але по телефону мені говорять что ми працюемо до вересня, то оплачуйте все до вересня. Хоча ще пару тижнів тому казали що нічого не відомо, платіть як платили, а там буде видно.
І нате, сьогодні про заяву до суду отримала попередження.
Хоча по телефону знов кажть, поки не подаемо, но можемо. І все одно що реструктуризація.