Kristinka2106• 24 июня 2022

ВНЖ Германия

Девочки,сколько ждали внж? Уже 4й месяц в Германии,а ВНЖ все нету. Собираюсь в Украину,но говорят что потом обратно могут не впустить без ВНЖ
автор Kristinka2106 • 25 июня 2022
Ответ дляБорисфенка
Пластик? На рік дають Функціон, це тимчасове посвідчення, а пластик чи вклейку в паспорт з ВНЖ дають на 2 роки.
Пластик на год. Раньше было на 5 лет. На каждой земле по разному

Борисфенка• 25 июня 2022
Ответ дляKristinka2106
А Польша почему может не впустить? Я вообще не планирую возвращаться обратно,но как показывает практика,всякое может случится. Вдруг опять придётся уезжать, а не впустят
Полякам тимчасовий Фікціон не документ, це німецький документ. Поляки стали дивитися 90-то денний термін перебування у ЄС.
Тих, хто їде вперше за рік, свіжий біженець, пускають. А тих, хто мається туди-сюди, буває і не пускають.
Борисфенка• 25 июня 2022
Ответ дляKristinka2106
Пластик на 2 роки - ВСІМ українцям по 24-му параграфу.
Що було раніше, нецікаво.
автор Kristinka2106 • 25 июня 2022
Ответ дляБорисфенка
Що було раніше, нецікаво.
Пускай будет по вашему
Борисфенка• 25 июня 2022
Ответ дляKristinka2106
Пускай будет по вашему
Отримаєте пластик, розповісте, як по-вашому.
Вірити краще власним очам, звісно.
автор Kristinka2106 • 25 июня 2022
Ответ дляБорисфенка
Вірити краще власним очам, звісно.
Ок
julia_kid• 25 июня 2022
Ответ дляБорисфенка
Отримала через 3 місяці.
Назад вас впустять, просто соціал втратите.
Зараз все немає соціалу
julia_kid• 25 июня 2022
Ответ дляБорисфенка
Що було раніше, нецікаво.
Пластик по різному , нам дали на рік дітям та на два дорослому
Klodina• 25 июня 2022
Ответ дляjulia_kid
Скоріше за все, на 1 рік, тому що строк дії закордонного паспорту обмежує цей строк. Мені теж одній дитині дали на 2, іншій молодшій на 1 і пояснили це строком дії паспорту. В мене внутрішній укр, теж дадуть пластик на 2 роки

paradise@email.ua• 27 июня 2022
Ответ дляБорисфенка
Що було раніше, нецікаво.
У кого-то на 2, у кого-то на год - Вам правильно ответили, что от земли зависит. Я видела пластик на год своими глазами!