НичеНипанимаю• 25 июня 2022

Ваші чоловіки з 3 ю групою інвалідності, в наслідок війни, змогли виїхати?

Якщо чоловік обмежено придатний у військовий час
Астоновитесь!• 25 июня 2022
Третья группа инвалидности может выезжать
Печальки.нет• 25 июня 2022
Так это рабочая группа
Курочка-чубаточка• 25 июня 2022
Так, дивилися довідку мсек
Подумывающая• 25 июня 2022
Вторая тоже рабочая , а выезжать могут
Приму в дар• 25 июня 2022
С любой группой инвалидности можно выезжать
Царевна_несушка• 25 июня 2022
Вторая группа. Не выехал, так как не хотим.
МойНеТакой• 25 июня 2022
Ответ дляПриму в дар
Только с 1 и 2 группой
Приму в дар• 25 июня 2022
Ответ дляМойНеТакой
Только с 1 и 2 группой
С любой
https://dpsu.gov.ua/ua/Peretinannya-derzhavnogo-ko...
Кыся-брыся• 25 июня 2022
Мій чоловік з 3-ю групою інвалідності внаслідок війни воює. Чотири місяці.
english book• 25 июня 2022
Група не грає ролі.Має значення захворювання.
Наприклад,людина є інвалідом 3 групи по слуху.В армію її не беруть ні в мирний,ні у військовий час.Знімається з обліку,виїхати може.
Але якщо у вас написано,що обмежено придатний,то він нікуди виїхати не може.Він придатний у військовий час,з обліку не знятий,і виїзд цому заборонено.
Приму в дар• 25 июня 2022
Ответ дляenglish book
Вы ошибаетесь, вот выдержка из постановления, группа не имеет значения
english book• 25 июня 2022
Ответ дляПриму в дар
Так я ж те саме написала.Не група ,а захворювання важливе.
Партизанка• 25 июня 2022
У меня знакомый с третей группой уже два раза выезжал в Германию автобусом и возвращался назад. Жена с детьми в Германии. Он работает в Украине.
Никаких отдельных справок с военкомата не брал. Пропускали без проблем.
автор НичеНипанимаю • 25 июня 2022
Ответ дляКыся-брыся
Так мій і в воєнкоматі був, в двох ( місто і область )
В Тро навіть не беруть
Хотів в військову частину , також не беруть
Роботи мало
Для чого тоді лишатись , з 4 х місячною дитиною , у якої є проблеми зі здоров’ям ( на лікування потрібні гроші і не малі)
І сином 8 років .
english book• 25 июня 2022
Ответ дляПартизанка
Справок не потрібно.У військовому квитку ставиться позначка-знятий з обліку.
Я теж знаю таких людей.Підтвердили свої захворювання,і займаються волонтерством-возять гуманітарну допомогу.
english book• 25 июня 2022
Ответ дляНичеНипанимаю
В Тро навіть не беруть
Роботи мало
І сином 8 років .
Можливо не підпадає під діючу хвилю мобілізації,а під майбутню підходить?
Я не в курсі,але знаю хлопців,яких теж не беруть зараз.Але вони на обліку,і в подальшому можуть знадобиться на тилових роботах,в разі загострення.Так їм сказали.
Приму в дар• 25 июня 2022
Ответ дляenglish book
Любое заболевание, с которым дали группу. Какое именно - неважно
автор НичеНипанимаю • 25 июня 2022
Ответ дляenglish book
Я розумію
Але зараз без грошей сидіти , ми не можемо
Тому будемо розглядати такий варіант
автор НичеНипанимаю • 25 июня 2022
Ответ дляПриму в дар
Бойова травма грудної клітки
Приму в дар• 25 июня 2022
Ответ дляНичеНипанимаю
Бойова травма грудної клітки
Автор, без разницы, если есть группа инвалидности - может выезжать
Файна цьоця• 25 июня 2022
Ответ дляКыся-брыся
Молодец