Кукарачка• 25 июня 2022
Кто летал из Модлина, аэропорт Варшава?
Как он, насколько удобно добираться?
Грибной_Дождик• 25 июня 2022
А вам куди добиратися? Мені зручно було, бо я в Модліні жила, але він не далеко від Варшави, ходе електричка і автобуси регулярно. Аеропорт невеличкий, все зрозуміло, швидко і просто. Але якщо дуже пізно прилітаєте, то може бути проблема. В отелі ночувати чи таксі за 150 злотих до Варшави, якщо вам туди. От що не зручно і далеко, так це аеропорт Бове у Парижі, хоча він в 80 км від Парижу направда знаходиться. А Модлін в 30 км від Варшави, взагалі не проблема.
Идеальная оптимистка• 25 июня 2022
Летали весной, добирались на такси из Варшавы, так как вылет был в неудобное время. Аэропорт очень маленький, все быстро проходит
Кукарачка
• 25 июня 2022
Ответ дляГрибной_Дождик
Дякую, я просто живу 4,5 км от шопена. Но вылетов в Барселону болтше по приятным ценам из Модлина, вот думаю стоит ли соглашаться, скорее да