Бибер-анонимер• Изменено 30 апреля в 22:22
"Если мне понравится другая - то я разведусь"
Как такое услышать после 6 лет брака?
Я понимаю что он не моя собственность, что он не обязан со мной жить всю жизнь, другие времена, но такое услышать для меня оказалось больно.
Вопрос был не прямой. Из общения стало понятно, общий знакомый на 15 лет старше влюбился в 25 летнюю и развелся с женой, на мои вздохи что это не нормально, сказал ну а что делать? так бывает, что жить с женой если она тебе надоела?
Вот недавно ситуация удочери маминой подруги, ей 18 лет, женатый мужик пудрит мозг, а она люблю не могу.
Обсуждали ситуацию и тут вдруг он говорит, ну если бы мне кто-то понравился, я бы развелся, а не водил хороводы любовниц. И гордый собой, что он никого не обманывает. А мне после этих слов почему-то противно смотреть на него. Разве об этом думают вслух и так напрямую обсуждают?
Понятно, никто ни от чего не застрахован, но мысль о разводе мне не приятна и тем более так просто об этом говорить
Ответ дляРаспутница
Не достатньо. І ви це прекрасно знаєте, якщо хоть трохи вивчали психологію. Людина завжди буде заходити в травматичні стосунки програючи сценарій з одним з ’неправильних’ батьків. І буде вважати це великим коханням, а на справді це травма дитинства
Мені повна родина ніяких переваг не дала. Хоча би хтось має бути зрілим і емоційно відкритим. Якшо всі в родині істукани то все до сраки
Губка Боб• 30 апреля в 23:37
Ответ дляРаспутница
Вы в курсе, что это просто животная реакция на совместимось, а при общении совпадение травмы?
кстати вокруг нас полно людей, на феромоны которых мы залипаем, но если травма не совпадает, то да приятный человек просто. Женщины уже давно умнее - они выбирают самца по ресурсам, а вот мужчины тупые - потому что нет понятия ценности семьи, продолжения рода и передачи опыта
Мені не треба самця ,з ресурсами в мене все добре, а потрібні саме почуття в близька людина
Распутница• 30 апреля в 23:39
Ответ дляlilul990
Є ще інша сторона. Коли чоловіки можуть бігати по коханкам але офіційну жінку ніколи не бросять
Так це значить проблема в чоловікові, що неспроможний будувати близькі стосунки з жінкою. Там точно була дуже деспотична чи холодна мати і в душі він просто ненавидить жінок і не може їм довіряти
Ответ дляРаспутница
Вы откровенно странная. При чем здесь жалость ? Мужик хозяин слова а не трепло
Не хамите, вас это не красит и не придает убедительности. Автор хочет быть уверенной, что муж с ней будет в любой случае. При чем потлму что так надо, а не потому что хочет быть с ней. Люди разные. Мне например это и не надо. У кого-то другое мнение, их дело
Распутница• 30 апреля в 23:42
Ответ дляГубка Боб
Шторм, який триває багато років? Ага
Молодим краще не створювати пару, бо в житті ще багато чого зміниться і почуття теж. Я не закохуються з першого погляду, на це йде багато часу
Почуття до дупи
шлюб це серьйозні речі а не піськостраданія. Це економічний, соціальний, культурний інститут, що тренує молоде покоління перед вступом до дорослого життя. Чка культура наших чоловіків - пере...бати як умогр більше самок? Типу є гроші нада любовницю як у кориша? Це тупість, бо мама і татко не виховали ні повагу до жінки, ні повагу до себе.
Ответ дляНепереможна
Я наверное в первый раз соглашусь с Лилу, хотя я у неё в блоке
Все правильно она написала
Украинские мужчин нормально мало, а вот девушек и женщин классных много
У них выбора много.
Советую свободным женщинам присмотреться к иностранцам. Там другая ситуация. Ценят женщин
Все правильно она написала
У них выбора много.
Нарешті. Замість того шоб нормальній жінці копатись у собі, ходити до психолога, качати по 10 раз на день жопу і прагнути до ідеала
Треба визнати шо у нас гендерний перекос через велику кількість воєн. Та і все. Мужики іпуть навіть овець. Так шо жінкам треба перестати шукати проблеми в собі.
В сша на сайтах знайомств багато дівчат ставить фільтр - вище 180 см зросту. Ви прікідуєте шо даже після такого фільтру у них все ще великий вибір чуваків.
Губка Боб• 30 апреля в 23:43
Ответ дляРаспутница
Почуття до дупи
Які саме серйозні речі? Закохайтеся і зрозумієте
Ответ дляРаспутница
Та сто відсотків. Навіть деспотичною не тре бути, просто холодною і емоційно недоступною.
Распутница• 30 апреля в 23:49
Ответ дляlilul990
Ні так не працює. В мене є друг, в якого була дуже емпатична і лагідна мама, але деспотичний батько - він знайшов собі партнера-чоловіка такого ж характером як і батько
і це очевидно мені, а йому ні - і їхньому союзу вже більше 20 років. Добре, що в них немає дітей
Распутница• 30 апреля в 23:49
Ответ дляГубка Боб
Близька людина це не феромони, а емоційний інтеллект. Нажаль я можу на пальцях одніє руки перерахувати чоловіків, що зустрічала в своєму житті, що емоційно розвинені і не впадають в дитинство. Бо гратися ляльками - це по суті дитинство
Губка Боб• 30 апреля в 23:47
Ответ дляlilul990
Патіше. Комусь закохайтесь це найдіть інфантильного недоразвитого нарциса який з вас всі соки вип´є. І вони найдуть. По слідам свої травми. І такі будуть закохані, шо заіпісь. А толку?
Це вже хто якого шукає
Ответ дляРаспутница
Губка Боб• 30 апреля в 23:49
Ответ дляlilul990
Хто якого шукає - це рішаєм не ми, а наша травма і несформована прифронтальна кора мозку
Зовсім ні, кожного приваблює певний тип людей, в яких забрані кращі для нас риси характеру
Ответ дляГубка Боб
Распутница• 30 апреля в 23:55
Ответ дляГубка Боб
Ні, точно ні - якщо вам відразу сильно сподобався чоловік - треба тікати
бо то точно біда буде. А от коли ви довго дружили, вам класно разом просто мовчати, у вас однакові цінності, цілі та мрії, ви з однакових соціальних прошарків населення та знаєте його батьків, які нормальні адекватні люди - то така сім´я витримає все, а от якщо на першому місці дика пристрасть - то там будуть точно приколи
Губка Боб• 30 апреля в 23:53
Ответ дляlilul990
Дивні у вас вподобання. Але не всі травмовані, мене приваблюють нормальні адекватні
Ответ дляГубка Боб
Не дивні, мені подобається сила і її демонстрація. Думаю багатьом подобається, кого в дитинстві не було кому захистити. Але будувать на цьому попаданні родину? Мені ж першій прилетить в носа
Губка Боб• 30 апреля в 23:55
Ответ дляРаспутница
Навпаки, я вже один раз зробила помилку, вийшовши заміж за друга. Нічого хорошого не вийшло, бо без почуттів разом бути неможливо
Куда_бежать• 30 апреля в 23:55
Ответ дляБибер-анонимер
зачем тогда жениться, создавать семьи, планировать детей, если вдруг понравится кто-то, вдруг надоест жена..если с таким уклоном, сидите себе от влюбленности до влюбленности, цикл около 3 лет
Ну скажите мужу, что если вы в другого влюбитесь и вы с ним разведётесь. Зачем жить с мужем , который надоел ?
Губка Боб• 30 апреля в 23:56
Ответ дляlilul990
Родину в принципі не потрібно будувати, якщо нема ідеального партнера для цього
Распутница• 30 апреля в 23:57
Ответ дляГубка Боб
Вам треба було до психолога, а не розводитися. Але в кожного своя голова. Ще раз почуття - це завжди хибна штука, щоб на ній будувати щось. Бо сьогодні ви сподобались, а завтра інша. Розумієте? Стосунки про довіру, а як можна довіряти тому, что вибирає пару пісюном?
Губка Боб• 30 апреля в 23:59
Ответ дляРаспутница
Для чого мені психолог, якщо я закохалася в іншу людину? Ви думаєте про секс, а я вам про почуття
Губка Боб• 30 апреля в 23:59
Ответ дляlilul990
Ідеальних людей не буває. Всі ми трохи странні, з прибабахом.
Ідеальні для кожного , це не означає ідеальні для всіх
Распутница• сегодня в 00:02
Ответ дляГубка Боб
Ну закохалися і закохалися. Я про інше - справжнє кохання приходить через 50 років спільного життя - це по вєдам і я це бачу по стареньким, що все життя прожили разом. Такі, як ви не зможуть пережити це почуття, бо по суті егоїсти. Таке наше суспільство зараз.
Губка Боб• сегодня в 00:05
Ответ дляРаспутница
Прожили разом, бо не було зважено розлучатися і «що люди скажуть», а ви поцікавтеся скільки з таких пар справді були щасливими? Ці історії зовсім не про почуття, а про бідність і дискримінацію жінок, які не могли обходитися без чоловіків багато років тому
Распутница• сегодня в 00:09
Ответ дляГубка Боб
Мої дідусі і бабусі були щасливі в шлюбі і розлучатися не було навіть думки. І прожили добре і надбали і дітей виростили. Звичайно є інші приклади коли на почуттях - а потім б´є, п´є і гуляє, а розводитися ні, бо що люди скажуть. Моя бабуня по батькові казала - головне вибирай високого, гарного і розумного - розумний гроші заробить і діти гарні будуть
Губка Боб• сегодня в 00:12
Ответ дляРаспутница
Це якраз наслідки дискримінації жінок, бо заробити гроші і самій можна без проблем, а партнер має бути коханим