Мстящий за Зайца• 25 июня 2022
Хто їздив потягом Хелм Варшава
Я взяла квиток першого класу, їду з дитиною 6 місяців, в нас коляска Бугабу прогулка, легка складна, тільки одні колеса масивні, я якось її десь діну? Чи краще шукати трость? Дякую
Ms. Анонимная• 25 июня 2022
Підкажіть будь ласка, ви онлайн купували квиток?
Вибачте, що не по темі
Мстящий за Зайца
• 25 июня 2022
Ответ дляMs. Анонимная
Вибачте, що не по темі
Так, онлайн
Клин_Кляйн• 25 июня 2022
Я їхала тільки 2 класом. В першому кажуть більше місця. На проході все рівно, напевно не поміститься. Можна зверху мабуть покласти, якщо буде пусто і ви зможете закинути туди. А краще поставити складену на початку або в кінці вагону. Там є поличка для багажу. Їдьте і не морочтесь. Не ви одна їдете з коляскою.
Мстящий за Зайца
• 26 июня 2022
Ответ дляkeyngi
скажіть будь ласка сайт, де купували?
Ось тут)