Плету корзинки• 06 апреля в 13:45

Потягом в Одесу. Питання про тривоги в полі...

Хто недавно їздив, розкажіть ваш досвід - є шанс простояти довго в полях поки тривоги? затримки потягів до Одеси великі? Дивлюсь, що кожен ранок тривога в Одесі.... А в мене потяг о 7 ранку приїжджає.
Кава з адреналіном• 06 апреля в 13:48
Став поїзд, вийшли хто хоче. Постояли -поїхали далі.

Чупа-чупс• 06 апреля в 13:51
Ну Вы же понимаете, что может быть по-разному. Кто-то полчаса и поехал, кто-то часа два гуляет. Но сейчас уже не морозы не вижу проблемы.
И советую не выпендриваться и выходить, если хотите жить.
В шоколаде• 06 апреля в 13:52
о, і я цим потягом через тиждень їхати збираюся)) але в мене ще веселіше, мені ще з Сум до Києва треба, а у нас вічна тривога
В шоколаде• 06 апреля в 13:52
синяя тетя пойди об стену убейся
Чупа-чупс• 06 апреля в 13:54
Ответ дляВ шоколаде
синяя тетя пойди об стену убейся
Может это автор))
Айболитная• 06 апреля в 13:56
Ответ дляЧупа-чупс
Через пару дней будут и морозы
Кукарикуууууу• 06 апреля в 13:57
Ответ дляВ шоколаде
я раз попала на висадку в поле посеред ночі, ще на початку цього двіжу, коли була грязюка, дощ і холод, ще й ППО недалеко гатило з кулеметів - то враження незабутні. І це була не прямо прифронтова область. Не уявляю як Суми, Запоріжжя, Чернігів, Харків їздять, там же постійні тривоги. Як бідні диспетчери це все врегульовують коли купа потягів затримується.... Тепер десь поїхати це взагалі задачка із зірочкою, машиною капець дорого, потягом - ось ці пріколи з висадками в чисте поле і запізненнями.

Дівчина Гілмор• 06 апреля в 13:57
Ответ дляЧупа-чупс
Может это автор))
😄😄
Чупа-чупс• 06 апреля в 13:57
Ответ дляКукарикуууууу
Нормально ездим, не раздуваем проблему просто.
В шоколаде• 06 апреля в 13:57
Ответ дляКукарикуууууу
Сама потягом 10 років не їздила а тут припекло(( Побачимо, якось буде
Прикуси Язика• 06 апреля в 14:04
Ответ дляЧупа-чупс
Ни один поезд не приходит вовремя никуда, стоять в чистом поле без укрытий под шахедами - действительно, какая херня, не о чем говорить
АсобеннАя• 06 апреля в 14:13
Брат ехал из Николаева на прошлой недели. Их выводили, стоял около поезда
АсобеннАя• 06 апреля в 14:14
Ответ дляКава з адреналіном
А брат говорит, что не разрешали оставаться в поезде
Чупа-чупс• 06 апреля в 14:17
Ответ дляПрикуси Язика
Что предлагаете??
Чарівне зіллячко• 06 апреля в 14:17
Їхала іншими поїздами нещодавно, то в одну сторону затримка 4.5 години була, в іншу біля години.
Чупа-чупс• 06 апреля в 14:18
Я месяц назад ехала, то компенсировали время стоянки за счёт сокращения длительности остановок. Приехал вовремя.
Чарівне зіллячко• 06 апреля в 14:19
Чесно кажучи, стояти із дитиною у відкритому полі ще то й треш. Як на мене, ще й гірше, ніж у поїді. Сховатись немає де.
Чупа-чупс• 06 апреля в 14:20
Ответ дляЧарівне зіллячко
Я вот удивляюсь вам... Вы посмотрите видео и фото с прилетами в поезда. И на что там трупы похожи.
Какая крайность с малышами ехать?
Чарівне зіллячко• 06 апреля в 14:22
Ответ дляЧупа-чупс
Какая крайность с малышами ехать?
Я с малышами не ехала, я одна была, но женщины с детьми были конечно. Недавно показывали такую же ситуацию. Поезд остановился, шахеды летали, люди в панике под товарняки соседние прятались.

Из Кукуева я• 06 апреля в 14:28
Ответ дляКукарикуууууу
у нас війна, а вам хочется жити як ніби вона тільки в краматорську
Одна_на_всей_планете• 06 апреля в 14:52
Ответ дляКава з адреналіном
Так, о 4 ранку в дощ, наприклад.
А можна не вийти?
Король дивана• 06 апреля в 15:05
Їздила тиждень тому Дніпро-Одеса-Дніпро. Була одна евакуація ще на вокзалі, але вам підкажу: спатимете вдягнені, сумки з документами при собі, хватаєте сумку та одеяло і на вихід.
Кава з адреналіном• 06 апреля в 15:12
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Так, о 4 ранку в дощ, наприклад.
А можна не вийти?
В нас можна було, але на власний розсуд. Провідниця навіть на телефон зафільмували відмову двох чоловіків
Ми вийшли,бо не хотіли її підставляти.Зовсім молода дівчина.
Зоряний Шлях• 06 апреля в 15:17
Ответ дляИз Кукуева я
Нет, мне хочется жить как притула и скумбрия.
Прикуси Язика• 06 апреля в 16:05
Ответ дляЧупа-чупс
Что предлагаете??
Не останавливать поезда.