Панна Кота• сегодня в 00:03
Дитина почала ходити, але ходить одною ніжкою на носочку
Дитині 1рік і 1 місяць. Місяць минув, як почала ходити, і спочатку ходила потрохи і на носочках, а зараз більше ходить і одну стопу ставить повністю, а інша на носочку. Я закордоном, були на черговому огляді, я сказала, що дитина ходить навшпиньках, то порадили ходити у взутті. Я вичитала, що треба масаж та вправи робити, пробувала робити вправу, де треба на стопу натискати, розтягуючи сухожилля, ця нога не піддається поки що натиску, дуже напружена. То чи допомогли вправи комусь при гіпертонусі, та які саме і через скільки часу. До лікаря записалась, але тут довго можна чекати, поки направлять до ортопеда. В коно може було, що порадите?
Леди Г• сегодня в 00:16
В доньки в дитинстві було, діагноз ставили пірамідна недостатність, слабкість сполучної тканини. Призначали лікування неврологічне.
Марфа Українівна• 2 часа назад
Да, нужен врач ортопед или невролог может. Можно ещё массаж пробовать, здоровых вам ножек
Панна Кота
• 2 часа назад
Ответ дляЛеди Г
Допомогло? Як швидко прошло? Лікування ліками?
Панна Кота
• 2 часа назад
Ответ дляСкиниУскачи!
Я до пяти лет на носочках ходила
У кого уже голова болит?
Ну зараз вона лише однією ногою на носочку і вона хромає при такій ситуації
Панна Кота
• 2 часа назад
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Може в дитини одна ноги коротша за іншу
Ну візуально не коротша, але тільки лікар може сказати впевнено
пьЯНА• 49 минут назад
Ответ дляПанна Кота
Може пяточка болить і вона не наступає на неї? Малеча на жаль не розкаже що і де не так((