Аленький носочек• 26 июня 2022

Питання до тих хто пеленав діток)

До якого віку пеленали?
Моя дитина дуже активна і неспить якщо неспеленати(будить себе ручками
Але нам вже 4 міс а ми ще пеленаємся?
От переживаю чи незадовго?)
Як відівчити від пеленання і чи потрібно це робити?)
ЭкстрасенсиХаЯ• 26 июня 2022
На сон пеленала старшу міс до 9

Україна_понад_усе• 26 июня 2022
А такое сейчас есть? Купите царапки и дате ребёнку свободу движения.
ПодругаМужа• 26 июня 2022
Замініть на таку штуку
ЭкстрасенсиХаЯ• 26 июня 2022
Відівчати треба себе, а не дитину
Але це не проблема
Просто з часом все слабше пеленала, вона сама розмотувалась
Потім перестала крутити голубця;)
Железобетон• 26 июня 2022
В роддоме даже не пеленала, бедный ребенок.
автор Аленький носочек • 26 июня 2022
Ответ дляПодругаМужа
Замініть на таку штуку
Маю таку штуку .паро таких)))) але думаю інші дітки роскинуть ручки сплять а моя як кокон)))))
Скользкая• 26 июня 2022
Пеленала 1-1.5 месяца. Потом только ножки свободно. Не спала пока ручки не вытянет. Перестала мучать ребенка. Сделала, как ре.енку удобно.
Україна_понад_усе• 26 июня 2022
Ответ дляАленький носочек
Так не пеленайте
автор Аленький носочек • 26 июня 2022
Ответ дляЖелезобетон
Ви читати вмієте? Чи лише багато писати?
Чому дитина бідна?
Я ж небуду вам описувати всю ситуацію чому пеленаємся і які маємо на те причини....
Тому непотрібно писати бред

Летала_НаМетле• 26 июня 2022
Пеленала только ручки. Перестала только когда ребенок сам стал их вытаскивать во сне.
Летала_НаМетле• 26 июня 2022
Ответ дляЖелезобетон
Не пишите фигни.
автор Аленький носочек • 26 июня 2022
Ответ дляУкраїна_понад_усе
Так не пеленайте
Я ж написала вище , в мене таке враження що ніхто не читає окрім заголовку))) дитина активна і є ще одна причина але суть така що дитина будить себе руками , якщо незапеленаю заколихати то може спати рівно 5-10хв і все а якщо щапеленана то 1-2 год
Поля Дяченко• 26 июня 2022
До года примерно. Не туго, а чтоб ручками себя не будили.
Кюветчица• 26 июня 2022
майже до року спеленовувала ручки-завдяки цьому дитина засинала вже на етапі пеленання, був рефлекс)
сину вже 14 років, виріс нормальним
Железобетон• 26 июня 2022
Ответ дляАленький носочек
Чому дитина бідна?
Тому непотрібно писати бред
Бред пишете вы.
автор Аленький носочек • 26 июня 2022
Ответ дляПоля Дяченко
Дякую, атотя думала може то ми такі тільки і щось треба міняти)))
автор Аленький носочек • 26 июня 2022
Ответ дляЖелезобетон
Бред пишете вы.
Мимо
Йдіть дальше
Железобетон• 26 июня 2022
Ответ дляЛетала_НаМетле
Не пишите фигни.
Не нравится, не читайте. Я даже пеленки в роддом не брала.
Альфред Шнитке• 26 июня 2022
До 1,5 мес, более она не давалась, ручки высовывала на верх и хваталась за край )

Домовенок Зюзя• 26 июня 2022
Ответ дляАленький носочек
Ви можете сповивати стільки, скільки потрібно.
Можете вчити спати попою догори, притиснувши ноги до грудей, так теж руки менше рухаються.

По неврології все ок? Пологи були нормальні?
автор Аленький носочек • 26 июня 2022
Ответ дляДомовенок Зюзя

Стрімкі дуже
Летала_НаМетле• 26 июня 2022
Ответ дляЖелезобетон
И я . И что?
Поля Дяченко• 26 июня 2022
Ответ дляАленький носочек
У меня трое. Я замечала, если подпеленать, то ребенок быстрее засыпает и спит спокойнее.
Домовенок Зюзя• 26 июня 2022
Ответ дляЖелезобетон
А ви вважаєте себе єдиним прикладом для наслідування? :) відкрию вам секрет: всі діти різні. Тупо вважати свій індивідуальний досвід нормою для всіх.
Летала_НаМетле• 26 июня 2022
Ответ дляАленький носочек
Стрімкі дуже
Можете укладывать спать на животе, тогда намного лучше и дольше спит.
Я на ночь ручки пеленала, а днём на животе спать укладывала второго.
Первого изначально с роддома спать всегда дожила на живот - спал отлично и сам себя не будил.
автор Аленький носочек • 26 июня 2022
Дівчата будьте адекватні.... Я вас прошу
Я також в роддом пеленок небрала але прийшла додому а дитина спить по 5 хв руками соску вибиває неспокійна і що дальше... Дивитись на ваш бред і як дитина мучиться чи спеленати нехай поспить і заспокоїться нервова система?)
Домовенок Зюзя• 26 июня 2022
Ответ дляАленький носочек
Стрімкі дуже
Ви робили узд мозку через родничок? Я забула, як це правильно називається.
Ананомчикус• 26 июня 2022
Ответ дляАленький носочек
Чому дитина бідна?
Тому непотрібно писати бред
А зачем отучать насильно? Делайте как ребёнку удобно. Пеленание создаёт уют жизни в животике
автор Аленький носочек • 26 июня 2022
Ответ дляДомовенок Зюзя
Ні неробила
Домовенок Зюзя• 26 июня 2022
Ответ дляАленький носочек
Пропускайие повз вуха, то немудрі люди. Вони просто з таким не зустрічалися, тому пишуть маячню.