Аленький носочек• 26 июня 2022

Питання до тих хто пеленав діток)

До якого віку пеленали?
Моя дитина дуже активна і неспить якщо неспеленати(будить себе ручками
Але нам вже 4 міс а ми ще пеленаємся?
От переживаю чи незадовго?)
Як відівчити від пеленання і чи потрібно це робити?)
IrinkaFran• 26 июня 2022
Ой моя мала теж така активна була, здригалась і будила себе ручками. Я і пеленала і кокон купляла на змійці. З часом до 6 місяців перестала будити себе. Якщо б вернути час назад, я б її пеленала з самого народження і не переживала б, що звикне. Ну не буде ж вона до року так спати! Треба думати як зараз зручно, і якщо так дитина спокійніше спить, то пеленати і все)

Кишмишная Мая• 27 июня 2022
Ответ дляАленький носочек
Маю таку штуку .паро таких)))) але думаю інші дітки роскинуть ручки сплять а моя як кокон)))))
Потому что пеленаете, а ей хочеться свободы вот она и бунтарит. Лучше уложить спать в кокон или положить в подушку для беременных тем самым сымитировав матку чем пеленать.
автор Аленький носочек • 27 июня 2022
Ответ дляКишмишная Мая
мда
Кишмишная Мая• 27 июня 2022
Ответ дляАленький носочек
мда
Что ’мда’?