Настенные трусы.• 27 июня 2022
Подскажите по визе в Канаду
Кто знает, после получения визы, в течение какого времени нужно уехать? и обязывает ли к чему-то получение этой визы? в плане каких-то ограничений в будущем. Пока лететь в Канаду не планирую, но хочется, чтобы была виза на всякий случай
Galyna1211• 27 июня 2022
Теоретично на 10 років, практично вклеюють її терміном до кінця вашого паспорта, але щоб вклеїти маєте чекати паспорт десь в ЕС, де вклеюють. Але є випадки коли вклеюють строком на 6 місяців.
Настенные трусы.
• 27 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
Що значить Во? я зараз на території ЄС
Galyna1211• 27 июня 2022
Ответ дляНастенные трусы.
Що значить Во? я зараз на території ЄС
Це описка, я вже виправила. Ну так подавайтесь, поки програма діє. Це фактично звичайна візіторська віза, тільки спрощена процедура отримання, і до неї іде лист, що дозволяє отримати дозвіл на роботу на 3 роки.
Настенные трусы.
• 27 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
але ж вона ні до чого не зобовязує, так? Я можу її мати і не їхати?
Galyna1211• 27 июня 2022
Ответ дляНастенные трусы.
Можете не їхати.
Настенные трусы.
• 27 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
Можете не їхати.
Дякую, а не підкажете, як швидко видають візу з моменту подачі заявки?
Galyna1211• 27 июня 2022
Ответ дляНастенные трусы.
Дуже у всіх по різному. Я здала біометрію у вівторок. Через тиждень отримала лист на дозвіл на роботу (прийшов емейлом) і ще через добу прийшла електронна версія візи дійсна 6 місяців. Можна було подати паспорт на вклейку візи, щоб вона була дійсна хоча б до кінця паспорта, але люди на вклейку чекають до 6 тижнів, тому я вирішила цього не робити, бо їду в будь якому випадку. А так кожна подача індивідуальна - у когось дуже швидко, у когось ні.
Настенные трусы.
• 27 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
Зрозуміла, дякую. Я поки не дуже знаю весь процес. Пишете, що здали біометрію.. а коли це відбувається? наприклад, я заповнюю форму онлайн, а потім через який час приходить запрошення здати біометрію?
Настенные трусы.
• 27 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
і я мала на увазі саме те, наскільки швидко можна здати біометрію після подачи заявки. До мене мама приїхала в ЄС ненадовго і хочу їй встигнути зробити візу, поки вона тут з нами
Galyna1211• 27 июня 2022
Ответ дляНастенные трусы.
У мене через години 4 прийшло запрошення на біометрію. Я знайшла вільний час в візовому центрі у Варшаві. Зїздила туди з України на день (весь процес здачі зайняв 10 хв). І через тиждень все прийшло на електронку. У людей у кого діти, зміни прізвищ, кілька одружень, різні країни проживання/народження все довше по часу, бо по ним треба більше інформації перевірити.
Galyna1211• 27 июня 2022
Ответ дляНастенные трусы.
Мамі скільки років? Якщо старше 60ти то біометрію можна не здавати.
Настенные трусы.
• 27 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
так, трохи старша 60.
Рожайтретьего• 27 июня 2022
Ответ дляНастенные трусы.
орієнтовно місяць в мене було
Na kablukah• 27 июня 2022
Ответ дляnavariya
А смысл?
Вы не получите вид на жительство....
На экскурсию?
Там медведи ходят по улицам, как у нас бездомные животные..
Вы не получите вид на жительство....
На экскурсию?
Кто Вам сказал,что не получит вид на жительство?По программе cuaet возможен pr
Запароленое одеяло• 27 июня 2022
Ответ дляНастенные трусы.
Сейчас вам скорее всего выдадут электронную визу для одноразового въезда в течение полугода. Но с ней можно вклеить визу в паспорт. И тут уже как повезет. Или до конца срока действия паспорта, или опять же на полгода. Ну и ждать паспорт с вклейкой до 6 недель.
Ответ дляnavariya
А смысл?
Вы не получите вид на жительство....
На экскурсию?
Вы не получите вид на жительство....
На экскурсию?
если в Канаде медведи по улице, то в Украине все пысанки рисуют на улицах, кучками сидят все и рисуют весь день и иногда еще и ночь
шаблонь-стереотипь)
Ответ дляНастенные трусы.
вам могут сейчас дать визу на 6 мес без вклейки и надо или ехать или уже все
Na kablukah• 27 июня 2022
Ответ дляElani
не возможен
вы можете податься на другую любую программу
а этам сама по себе никакого отношения к эммиграции не имеет
Для получения статуса Permanent Residence Status of Canada аппликанту необходимо подобрать наиболее подходящую иммиграционную программу в соответствие с его знаниями и профессиональными навыками. Существует множество иммиграционных программ по которым можно получить статус Постоянного Резидента и уехать в Канаду на ПМЖ.
В чем проблема автору приехать по программе cuaet и остаться?Многие провинции Канады предоставляют нормальные условия получения pr.
Ответ дляElani
она в лесу работала?
Вы природу не изучали?
Так прочтите википедию, и всё поймёте...
Там люди другие, поэтому и животные ведут себя, как наши бездомные кошки и собаки...
Они не боятся зайти в супермаркеты, магазины (просто так), да их конечно приходиться выгонять...
Просто вы не в теме.
А вообще, это был ликбез (т.е. информация о которой многие не знают)
Да и это не совет автору темы (извините)))
Просто вы не в теме.
Ответ дляnavariya
Вы природу не изучали?
Просто вы не в теме.
по ходу на советчице своя медведица обитает ))
явно в лесу подружка жила)
ЗвездочкаЯсная• 22 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
Добрий день! напишіть, будь-ласка, як Ви подавали заяву на візу - Ви особисто заповнювали на сайті он-лайн чи зверталися до послуг якоїсь фірми за допомогою?
Galyna1211• 22 июля 2022
Ответ дляЗвездочкаЯсная
Заповнювала сама. Там немає ніяких проблем. Якщо не зрозуміло англійською, то в браузері можна ввімкнути перекладач для інтернет сторінок. Купа інформації в інтернеті. Є фейсбук групи, там можна питати щодо правильного заповнення. Знайдіть на фейсбуці Barbican Іmmigration - вони ще у кінці березня викладували відео з інструкцією по заповненню. Або питайте ось тут, раптом будуть проблеми :