Единорог помог• сегодня в 12:21
Война кончится в этом году?
Есть тут кто знает?
КокошинЭль• сегодня в 17:27
Ответ дляБорисфенка
Які 6 років, йому зараз 49 років. В 55 років навіть жінки на пенсію не йдуть.
Я дійсно не знаю, по якому наказу його списували, старому чи новому, я за тисячі км і якщо почну його розпитувати, він мене пошле подалі, ніякі фото наказів робити не буде для Інтернету.
Те саме щодо статті, звідки я це можу знати, мене хтось просвіщав?
И да, фото я не попросила, просто спросила номер статьи и причину списания, ну и степень прыдатности. Очень странно, что вы знаете про суды и т.д., про 10 болячек, про сумму взятки, а вот про такие базовые вещи ни сном ни духом)
Та никада в жизни• сегодня в 17:29
Самое страшное,что простые люди хотят войну.Сидят под взрывами,под тревогами и думают,что они бессмертные.
Борисфенка• сегодня в 17:29
Ответ дляКокошинЭль
Интересно как, вы с ним не общаетесь вообще? В смысле не знаете по какому приказу? Вы не в курсе в каком году и месяце он ВЛК проходил?
Хм, ээээ, ну какбэ у вашего же убд есть? Или убд тоже уже не совсем убд и в Киеве отменили?)
В курсі року і місяця, але багато про що не в курсі. У нього професійна звичка не ділитися зайвою інформацією навіть з дружиною. Я сама така, без потреби кому попало що попало не розповідаю. Тому у нас взаємопорозуміння.
УБД є, бачила на власні очі ще років три тому, у відпустці був. Вже казала вище, отримує 1000 гривень на рік як УБД. ’Віддячили’.
Але і він і я вважаємо, що дуже повезло, що руки і ноги цілі, все інше дрібниці, виживе.
Борисфенка• сегодня в 17:31
Ответ дляКокошинЭль
Я знаю те, що він вважає за потрібне говорити. У військовому обліку нічорта не розумію, я до нього ніяк не дотична і там чорт ногу зламає.
Ви у всьому на світі розбираєтеся?
КокошинЭль• сегодня в 17:35
Ответ дляБорисфенка
Хм, т.е. ключевая информация по его здоровью и службе это лишняя информация для жены? Ясно))))
Так когда он ’списался’?
Так чего тогда он не пойдет на пенсию в 55?
Так когда он ’списался’?
Борисфенка• сегодня в 17:39
Ответ дляКокошинЭль
Так когда он ’списался’?
А що, чоловіки можуть в 55 років йти на пенсію? Наче ж в 60?
КокошинЭль• сегодня в 17:41
Ответ дляБорисфенка
Ви у всьому на світі розбираєтеся?
Не во всем, но в ключевых вопросах касающимся моей семьи разбираюсь.
Про военный учёт я у вас ничего и не спрашивала.
Либо вы нам либо муж вам откровенно врёт, весь ваш рассказ не вяжется)
А судится ваш муж скорее всего (я не утверждаю, предполагаю) с тцк именно потому, что он снова хочет на ВЛК, так как период лечения прошел, инвалидность он не получил, а часть его вывела ’поза штат’ на основании справки ВЛК из Харькова. В Киеве после лечения ему отказали в направлении на екопфо и признали годным (вчз),а значит, ему надо идти и снова служить, а ему ой как не хочется)
КокошинЭль• сегодня в 17:41
Ответ дляБорисфенка
Так наче ж убд есть?)
Борисфенка• сегодня в 17:43
Ответ дляКокошинЭль
Може й так, а може й інакше, не в курсі.
Служити йому не можеться.
Борисфенка• сегодня в 17:43
Ответ дляКокошинЭль
Так наче ж убд есть?)
І що? В 55 на пенсію йдуть? Ну добре, якщо доживе, піде, дві тисячі гривень дадуть.
Зайченя• сегодня в 17:45
Ответ дляБорисфенка
Європа надала захист до 2028 року і вже відверто почали говорити про подовження до 2030 року.
Щось знають, сцуки
Ну то вони ж кругом пишуть, що Україна має захищати кордони ’нати’ до 2030 року, щоб та сама ’ната’ гарно підготувалася. Тільки не факт, що підготується, воно ж всім ясно, що виснажувати росію чужими життями значно зручніше.
Борисфенка• сегодня в 17:46
Ответ дляЗайченя
І я про те саме. Українці закінчуються. 4 роки не протягнемо.
Зайченя• сегодня в 18:00
Ответ дляНай хоч раз
Відповідно до нового законодавства, у список увійшли:
⭕️Студенти та аспіранти заочної або вечірньої форми навчання, а також ті, хто здобуває другу чи третю вищу освіту.
⭕️Багатодітні чоловіки із заборгованістю за аліментами.
⭕️Особи, які доглядають чоловіка або дружину з інвалідністю III групи.
⭕️Батьки-одинаки, якщо мати не позбавлена батьківських прав, не є померлою або зниклою безвісти та не відбуває покарання.
⭕️Чоловіки, які доглядають за особами з інвалідністю I та II груп, якщо немає інших працездатних членів сім’ї.
⭕️Особи, що працюють на підприємствах та організаціях Міноборони.
⭕️Особи зі статусом «обмежено придатний» через скасування цієї категорії.
⭕️Чоловіки, які за повторною ВЛК були визнані здоровими (ті, що мають свідоцтва про I та II групи інвалідності, видані після 24 лютого 2022 року), повинні пройти медогляд повторно.
Щось ви не зовсім коректно виклали, не можуть втратити бронювання чи відстрочку особи, що працюють на прадприєствах Міноборони, це напряму критична, де є 100% бронювання.
Про дружину 3-ї групи так там і не було, що всі, а з уточненням, стосовно 3-ї групи.
Стосовно студентів - так заочники і не мали НІКОЛИ прав на відстрочку, виключно студенти денної форми з дотриманням послідовних рівнів навчання.
\здобувачі професійної, фахової передвищої та вищої освіти, які навчаються за денною або дуальною формою здобуття освіти і здобувають рівень освіти, що є вищим за раніше здобутий рівень освіти у послідовності, визначеній частиною другою статті 10 Закону України ’Про освіту’, а також докторанти та особи, зараховані на навчання до інтернатури.
Куда_бежать• сегодня в 18:01
Ответ дляТа никада в жизни
Это ты ж про россиян сейчас пишешь?
Най хоч раз• сегодня в 18:03
Ответ дляБорисфенка
Служити йому не можеться.
Господи...
Краще вже мовчіть, не позорте себе і чоловіка далі...
Втікли та й втікли, кожен хоче жити. Тільки не плетіть ці ваші байки, бо хтось подумає, що ви розумна.
Борисфенка• сегодня в 18:06
Ответ дляНай хоч раз
Господи...
А в чому ганьба, власне? Мало воював? Чи живим залишився?
Майданщица• сегодня в 18:11
А ви замітили? Ракети не направляють на лінію фронта, бо якби знищили війська то війна би скінчилась
А це їм не вигідно.
Війна мінімум ще на три роки як казав про їх плани Коломойский
Якщо народ прозріє і зрозуміє що всі президенти підпорядковані глобалістам то є шанс що війна скінчиться раніше
А це їм не вигідно.
Най хоч раз• сегодня в 18:12
Ответ дляБорисфенка
Чи не ви часом розповідали, як ваш чоловік разом з Пікаловим з перших днів війни в Чернігові воював?
Вибачте, що таку давнину згадала)
Ответ дляМайданщица
А це їм не вигідно.
Яким чином ракети мають уплинути на хід війни на лбз цікаво ? Каби на мою думку гірше ракет подекуди. Як і гєрань
Борисфенка• сегодня в 18:14
Ответ дляНай хоч раз
Вибачте, що таку давнину згадала)
Ні, не я, в Чернігові він не воював, тільки на Харківщині і була ротація в Часів Яр і Костянтинівку, потім назад на Харківщину.
Най хоч раз• сегодня в 18:16
Ответ дляБорисфенка
Тоді вибачте.
Хитрушка-чекушка• сегодня в 18:23
Ответ дляНай хоч раз
Господи...
А ещё есть те, кто так думает??????
А её урод сейчас в тцк точно? Гнилое отродье.
Хитрушка-чекушка• сегодня в 18:25
Ответ дляНай хоч раз
Тоді вибачте.
У этого дерьма муж тцкшник. За что извиняетесь? За то, что это дерьмо живёт за поборы от убийства наших парней?
Борисфенка• сегодня в 18:26
Ответ дляХитрушка-чекушка
Їпанулась, матрьоха, зовсім?
Хитрушка-чекушка• сегодня в 18:28
Борисфенко, я тебя не читаю. Можешь хоть усраться.
Гауно, как и твой муженёк. Тцкшник отодранный в очко.
Морожена_курка• сегодня в 18:31
Ответ дляБорисфенка
Щось знають, сцуки
Їдьте не до сцук - до сосії.
П.С. я думала ви адекватніша.
Борисфенка• сегодня в 18:33
Ответ дляМорожена_курка
Їдьте не до сцук - до сосії.
П.С. я думала ви адекватніша.
І толку з вашого думання?
4 роки хто воювати буде - старці, немовлята?