Aestas• 27 июня 2022

про сни

Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.

1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.

2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.

3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.

4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.

4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.

5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.

Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
Life-game• 18 августа 2024
Ответ дляЖули-ули
Потому, что люди разные и задачи души разные.
И не может быть у всех одна и та же карма. Карма это не наказание! Это ваши действия в разные времена. А действия разные.
Целая наука есть кармология. Будет интересно, поищите, информация разная.
Вот возьмите Украину, у людей живущих тут тоже карма, ведь ну не зря вы тут и я тут и условно 20 миллионов тут, и мужчины наши на войне. А у кого-то наоборот, новые гаризонты и все прекрасно.
Так и у рашистов будет, да и сейчас есть. И утверждать, что их настигнет кара господняя, я б не стала, кого-то настигнет, а кого-то нет.
Стараюсь верить, что то, что мы здесь это хорошая карма
Конечно, бывают дни, когда сложнее, а бывают когда легче в это верить
Но всё ещё верю, если я всё ещё тут, думаю.

Хотя и с 23го года, у меня есть ощущение, что, когда-то придётся оставить свою квартиру, почему, не знаю. Жизнь покажет
Жули-ули• 18 августа 2024
Ответ дляLife-game

Здесь? Имеете ввиду Украину?
Ну, повторюсь, нет хорошего и плохого. У нас такой урок, прекратить делить на чорное и белое.
Чего-то ваша душа решила, что сможет набраться опыта тут и в это время.
Всегда задавайте себе вопрос, для чего мне это? Что бы что?
Что бы что научится или осознать?
Байрактарочка• 28 августа 2024
Ответ дляiryna _b
З приводу прогнозу Наталії.
Давайте не будемо далеко ходити і чекати чи спрадиться її прогноз в 2026 році
Є її прогноз для киявлян на серпень
Прикріплюю скрін.
Удалено автором
Байрактарочка• 28 августа 2024
Ответ дляiryna _b
З приводу прогнозу Наталії.
Є її прогноз для киявлян на серпень
Прикріплюю скрін.
щойно новину побачила і згадала про Ваш скрін
DamianaD• 28 августа 2024
Ответ дляБайрактарочка
Вже видалив
Filomena• 28 августа 2024
В Десну Сейм впадає. На Сейму в Курській обл підірвали декілька мостів та переправ. Вода там дійсно погана і мор риби був. Наслідки війни.
А що там може від росії плисти хтозна.
СИРЕЛИ• 02 сентября 2024
Ответ дляkoma
Річ зовсім не в засудженні, не в брехні чи ’все буде прекрасно’.
Такі сни, як вам - сняться кожній з нас кожного дня. Це те, що ми думаєм протягом дня, за що переживаєм, що уявляєм....
Але ж жодна з нас не заходить в цю тему і не виливає недорікувато ( косноязьічно - на вашій мові: з усіма оцими ’как бьі’ ’вроді’ ’как будто’ , без пункутації і ті), що неможливо читати. А потім не починаєм натягувати це на події війни.
Був один вдалий пост від вас, де ви обіцяли не писати до кінця серпня, але ж ні....ні.
Не в образу, але створення власної теми було чудовою ідеєю!
Просто отой смайлик ’рука-ліцо’ - це щоб не ображати вас.
спасибо, что так ясно и точно выразили общественное мнение. если посты автора читаешь и как кино смотришь, то от ее безграмотных и несвязных постов кровь из глаз. а в новой личной теме и на ее маячню прихильники знайдуться.
1oksana1• 03 сентября 2024
Ответ дляLife-game
Извините, привыкла в этой группе, к постоянному осуждению.
Самое интересное, что если я начну писать ложь и рассказы, что ’всё будет прекрасно’
То ’толпа’ меня полюбит.
Но иногда, всё таки и мне тяжело ’оттряхнутся’ от психологии толпы и выделить главное и важное, увы.
я теж просила. пишіть окремо десь в своїй темці
реально рукаліцо
бресточка• 04 сентября 2024
Автор, без снов?
Матусік• 11 сентября 2024
🇺🇸До Києва вже прибув держсекретар США Ентоні Блінкен

І багато багато інших
Невже це та сама осінь що снилася ще з самого початку, коли прийде затишшя, а на Різдво підпишуть папери 🙏
Як же хочеться Миру
Moon shine• 11 сентября 2024
Ответ дляМатусік

І багато багато інших
Як же хочеться Миру
Так, мені теж вже сказали знайомі впливових людей,що скоро буде кінець війни і одразу проведуть грошову реформу. Гроші в гривнях не тримати. Буде абсолютно інші грошові одиниці. Щоб потім в паніці не бігати і не міняти,і не доводити де ти їх взяв
HB_girl• 11 сентября 2024
Ответ дляMoon shine
В мене близька особа обіймає не найнижчу посаду в Міноборони, але навіть там ніхто не каже про наближення закінчення війни.
Nonavlon• 11 сентября 2024
Ответ дляMoon shine
ви вже з карток все зняли?
Soon_moon• 11 сентября 2024
Ответ дляHB_girl
Отож...
Mussja• 11 сентября 2024
Ответ дляAestas
Отже те, що побачила. Наші діючі мегапотужні підприємства з виробництва та ремонту самі розумієте чого. Все секретно. Ніяких зовнішніх ознак. Зовні пусті закинуті території. Люди під землею живуть без контакту із зовнішнім світом. Викладають в мережу постановочні фото з відпочинку під пальмами.

Масштаби вражають. Все працює 24/7, бачила як на зрізі сміттєзвалище. Під землею шар бетону і в кілька поверхів діючий завод. Один з поверхів повністю акумулятори чи генератори, щось таке. От цих два факти - шар бетону в метрів 5 і тисячі генераторів побачила чітко. Тобто шансів пошкодити те все зовні - нуль. Як тільки намагалась щось інше роздивитись, особливо обличчя - яскраве сліпуче світло і гучний кардіомонітор. Я під таким враженням,не можу передати просто.
Дівчата, згадала цей сон автора, коли прочитала новину в Шарпа. Якщо це правда, і ми самі будемо скоро виготовляти ракети, то це дійсно супер хороша новина. Про це наші ЗМІ не пишуть, і це дуже добре. Такі новини не дають надії згаснути
Alya91• 11 сентября 2024
Ответ дляMussja
Їх потрібно було почати виготовляти, ще восени 2021 року, коли всі попереджали, що буде наступ 😞
Байрактарочка• 11 сентября 2024
Ответ дляMoon shine
шось новеньке)) а шо там з крахом банківської системи? ви ж були всю готівку зняли бо от от шось трапиться 👀
Moon shine• 11 сентября 2024
Ответ дляБайрактарочка
війна навчила на картках тримати мінімум (до 15 тис) і не в гривнях,тому знімати багато не довелось.
бресточка• 11 сентября 2024
Ответ дляMussja
Надеюсь ”это под землей” не будет в жилых кварталах.
бресточка• 11 сентября 2024
Ответ дляMoon shine
Что - то на фантастическом.
Moon shine• 11 сентября 2024
Ответ длябресточка
Что - то на фантастическом.
хто зна. поживем - побачим. одна ведична астрологиня каже,що війна скінчиться раптово і зненацька.
Матусік• 11 сентября 2024
Ответ дляMoon shine
Теж так думаю, що може бути одним днем
Звісно по факту то будуть роки для того щоб узгодити всі поствоєнні справи,але більшості людей, котрі живуть подалі від лінії фронту все приблизно так і буде
Про гроші дарма так скептично всі реагують, щось точно буде, як мінімум інфляція певного рівня, хз якого
Бо те що нашу гривню тримають всіма можливими засобами вже майже 3 роки, то думаю асі розуміють
Ну і щойно вже пішла новина що дозволили те чого так чекали.
Думаю всі українці і мріють щоб щезли ті місця звідки летить до нас все те жахіття
Аби тільки бюрократи не затягли той процес ще хз на скільки часу
Дай Боже нам всім дочекалися Миру живими і здоровими 🙏🙏🙏
Soon_moon• 11 сентября 2024
Ответ дляМатусік
Теж так думаю, що може бути одним днем
Ну якщо дадуть дозвіл,то про закінчення війни,як на мене, не варто мріяти...
Матусік• 12 сентября 2024
Ответ дляSoon_moon
Звісно я не експерт, не можу зробити аналітику і прогноз, не факт що використають ті дозволи, можливо просто як важіль, чи ще щось
Не на те моя основна надія, а що в будь якому випадку все вирішиться на рівні дієвих перемовин, а не на полі бою.
Можливо якраз зараз це і відбувається
Шукаю промінчики надії, бо нерви здають( чи здали вже давно, хз) я дуже близько сприймаю всі ці події і відносно себе + шкода всіх наших людей.
Kolibri_18• 12 сентября 2024
Ответ дляSoon_moon
навпаки, мова сили - це єдине, що розуміє галіма русня.
Nonavlon• 12 сентября 2024
мабуть такий у багатьох((
koma• 19 сентября 2024
Авторе, ми Вас чекаємо. Можливо, було хоч щось останнім часом?
Распродажа Цены Ниже Пролетов• 30 сентября 2024
Поддержу темку
Alya91• 30 сентября 2024
Ответ дляРаспродажа Цены Ниже Пролетов
Поддержу темку
Тоді, скину скрін дня тих, хто не підписаний
бресточка• 03 октября 2024