Більше 30 днів, щоб легально там знаходитися рік? Тільки оформлення візи на тривалий термін?
Я можу оформити візу, це зрозуміло. А от дитині 15 років, щоб оформити їй візу необхідно нотаріальний дозвіл від батька, який знаходиться у Криму і ніяких зв´язків не підтримуємо. Як їхали вперше питань не було. А от зараз щоб знаходитися легально дуже багато питань.
Ответ дляanabelia
То едьте в другую страну,уже не Польшу и там просите защиту
My_everything• 28 июня 2022
Автор, может едьте не в Польшу ? В другую страну и подавайте там на защиту. Пока в Украине найдите себе через волонтёров куда ехать. В Ирландию ту же. В Англии спонсора например. Или в Германию. Но говорят, там уже с жильем сложнее и можно на длительный лагерь попасть. В Норвегии очень хорошие условия
Ответ дляMy_everything
Нам сподобалося у Польщі. З´явилися друзі)) мова подобається. Але от зараз стало питання з виїздом і легальним перебуванням.
Aвтор, у вашому випадку тільки віза. Або чекати 90 днів в Україні, щоб знову в їхати на 90 днів.Я тому поки не виїзжаю з Польщі, бо заїхала по внутрішньому паспорту, донька- по аіді карті.Біометрики немає. Якщо повертатись щоб зробити паспорти - то пройде більше 30 днів, втрачу прихисток. Не бачу сенсу кататися туди-сюди. Поки що тут.