Большой секретик• 28 июня 2022

Прощупывают нашу реакцию или что это такое?

Тернополянка, яка отримала повістку, таки пішла у військкомат. Що їй відповіли?
RIA плюс

Тернополянка, яка 26 червня отримала повістку просто на вулиці, у вівторок, 28 червня, з’явилася у зазначений час до військкомату.
Журналісти «20 хвилин» також зустрілися із жінкою та дізналися всі деталі.
Нагадаємо, ми розповідали історію Вікторію, яка перебувала на вулиці о 23.05, коли вже розпочалася комендантська година. Замість профілактичної бесіди чи штрафу, вона отримала від патруля — повістку до військкомату! Як стверджує жінка, чоловіки були у військовій формі. А документ, який їй вручили, був з печаткою та за підписом начальника Тернопільського об’єднаного міського центру комплектування та соціальної підтримки. У редакцію вона скинула копію повістки. Ви її можете побачити на фото. Персональні дані співрозмовниці закриваємо. Але вони є у редакції.

Вікторія — вчителька історії за освітою, не є військовозобов’язаною. А її чоловік та батько, каже, вже захищають країну у складі ЗСУ!

У військкоматі — вибачалися
28-го червня зранку о 10.00 (так було вказано у повістці) Вікторія прибула до військкомату.

— Я хвилювалася, але розумію, що я порушила закон, бо була на вулиці у комендантську годину. Томі мусила прийти та показатися, — розповідає Вікторія.

За словами жінки, співробітники військкомату, які зазвичай приймають чоловіків, які туди з’являються за повістками, були шоковані, що до них прийшла жінка. Або, принаймні, так себе поводили…

— Переді мною вибачилися, кажуть, що не розуміють, як так вийшло. За їхніми словами, це не були військові, ніби то не були працівники військкомату, які вручали повістку. Попросили вибачення та сказали, що більше такого не повториться і відпустили. Більше я питань не задавала, — ділиться Вікторія.
автор Большой секретик • 28 июня 2022
Ссылка на новость не вставляется. В Гугле все есть. Прошу извинения

Ms. Iphone• 28 июня 2022
они своим жёнам, сёстрам, дочерям тоже вручили? те уже на передовой вместе со всеми этими, кто у нас хорошо сидит в раде, во власти вообще, с жёнами олигархов?
ааа, они ж не нарушают комендант.час за границей..
Вероятненько• 28 июня 2022
Нет, просто ублюдок попался
Чукча Мукча• 28 июня 2022
А штраф чего не выписали?
luizka• 28 июня 2022
Не в том разделе тема
автор Большой секретик • 28 июня 2022
Як так вийшло вони не розуміють. Пишеться в статті.
Вони що не бачили що то жінка?
Rubiii• 28 июня 2022
Ответ дляБольшой секретик
Вони що не бачили що то жінка?
Может они под спиртным?

Uebersetzerin• 28 июня 2022
Это бред. Каким образом они могли дать повестку? У них что и данные паспорта были при себе сразу?

Какой-то фейк.
E-ducate• 28 июня 2022
Ответ дляБольшой секретик
Вони що не бачили що то жінка?
Мені колись в далеких 90-х на 16 років повістку з військомату приносили - у них значився хлопець, а не дівчина :))

Але тему ви провокативно не в тому розділі створили ...
Кидстаффовна• 28 июня 2022
Може якийсь тупорилий попався, що отримав наказ зверху видавати повістки всім, кого зустріне після 23-00. А може й показове попередження, щоб не шастали в комендантську год
Изподтишка• 28 июня 2022
А чего шастала то ?
ДаЗдраПерма• 28 июня 2022
Повістка має бути виписана тільки від того військомату, де ви стоїте на обліку, й лише на ваші особисті дані. Не може бути ефемерної повістки просто від головного військомату.
Добра всем!• 28 июня 2022
Ответ дляБольшой секретик
Вони що не бачили що то жінка?
Бачили. Хотели припугнуть.
Иванка Бур• 28 июня 2022
Так сейчас же не должны вручать повестку женщинам. Что за бред? Только с октября
Бронетапок• 28 июня 2022
девочки, берегите детей, если есть возможность закрепляйтесь в других странах...
Чучело-Мяучело• 28 июня 2022
С 24.02 патрулирую у себя в городе, в комендантский час. Повестки не вручаем, нет таких полномочий, а вот в полицию отправляли, ночь в отделе, утром в военкомат - копать, мыть, убирать. И то, не всех, а только пьяных и буйных отправляли. С адекватным проводили беседы и отпускали. Ибо...нефиг шастать в комендантский час!!!
А в первые 2 месяца и пулю можно было получить, боевые действия были рядом, и каждый был потенциальным врагом
Пацака-задирака• 28 июня 2022
От чесно, нащо шастати в комендантську годину! Це ж не просто так придумали. Я наприклад з дітьми малими сиділа всю ніч на вокзалі, бо нас в дорозі застала комендантська година я не могли далі вирушити. А тут бляха туда сюда лазять
Kabizyaka• 28 июня 2022
C этого момента - без анонимов.
С уважением, Администрация.
herba fresca• 28 июня 2022
Ответ дляMs. Iphone
Ага щас.
А вообще, вам щас напишут, что вы зраду разгоняете.

Ya-nina• 28 июня 2022
Ответ дляЧукча Мукча
А штраф чего не выписали?
за нахождение на улице в комендантский час нет штрафа
kpss2017• 28 июня 2022
Ответ дляЧучело-Мяучело
оно то как бы и правильно, а если человек с работы идет? транспорт после 21-30 ездит ужасно, вот что делать, если не успел на транспорт и идешь домой?
@нюта• 28 июня 2022
Ответ дляkpss2017
Муж машинист поезда, ему дали бумажку, что он может передвигаться после комендантского времени. Уже не один раз останавливали его ночью и проверяли, всё нормально. Парни проверили и пожелали счастливого пути.
kpss2017• 28 июня 2022
Ответ для@нюта
вам хорошо, но работникам маркетов, складов и т.д. никто не дает никакой бумаги
Подруга жизни• 28 июня 2022
Ответ дляБольшой секретик
Вони що не бачили що то жінка?
Ну жінки ж різні бувають. Хтось - хімік (у грудні був прийнятий закон що жінок-хіміків за спеціальністю можуть призвати до військомату), хтось - лікар (це йще при поступанні на навчання до медуніверситету більшість жінок знають, що їх не мобілізують доколи не буде війни, але як настане - вони військовозобов´язані).
От звідки ті люди у військовій формі знають який у тієї жіночки диплом (чи вона його з собою носила)? Порушила розпорядження міськсовіту - будь ласка, на перевірку, не більше і не менше.
От нічого задавати додаткової роботи нашим військовим - вони і так на стражі стоять і не дозволяють потенційним російським шпигунам нишпоритись тут у нас по ночах, дякуєм їм дуже. Але хоч нашим би українцям не додавати їм додаткової роботи, а допомагати.
В мене є знайомий - минулий лікар (звільнився кілька років назад), який п´є цілими днями, але здоровий. От чого б не мобілізуватись? Допомога лікарів на фронті потрібна. Але ж то ліньки - легше вдома сидіти. Мабуть, таких і вишукують в незалежності від полу. Моя знайома -лікар має бронь, бо вона працює.
Marvi• 28 июня 2022
Ответ дляЧучело-Мяучело
Мне недавно племянница призналась, их с бойфрендом в начале войны остановили, а у нас в 19:00 начинался и в полицию забрали, ночь в обезьянике просидели им по 19.
Просили тел родителей, они не сказали, потом сменщик пришёл и наругал того, кто их там держал и отпустил, говорит вообще мозга нет, зачем детей притащил
Светочка79• 28 июня 2022
Ответ дляКидстаффовна
Вообще интересная такая учительница:если родственники в зсу, то не по наслышке должна знать чем чреваты такие нарушения, тем более учитель истории-сказка какая-то с завуалированным смыслом запугать, посеять панику.
@нюта• 28 июня 2022
Ответ дляkpss2017
Не знаю, у нас в регионе (Донецкая область), комендантский час с 21.00, магазины до 16.00 максимум работают, даже на шахте отменили 4ую смену (это на 22.00).
ku4eravaku4erava• 28 июня 2022
Я от людей фигею, ненормальная лазила ночью, закон для нее не закон, а другие нет что б не забрать в участок, что б научилась соблюдать законы, тоже не нарушают
kpss2017• 28 июня 2022
Ответ для@нюта
в Киеве с 23 до 5, соседка в маркете до 22 работает, вот на днях не успела на последний троллейбус и шла полтора часа пешком, просто другого варианта нет
evgeniiya• 28 июня 2022
Ответ дляБольшой секретик
Вони що не бачили що то жінка?
Напугать хотели, так мне кажется.
Что б не ходила по улицам в такое время. Хотя, у меня под окнами и ходят, и шашлыки жарят, и песни поют. А уж как машины гоняют...и никто их ’ не берет’.
Сегодня во время тревоги, днём, оказалась на улице. И тут едет быдло. Или без глушителя, или специально такой звук. Но так громко и страшно...люди аж сжались, кто проходил. А это падло радостно поехало себе дальше.
Вот его б точно в военкомат пригласила бы